Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Polarizatio die Koord van het Vezel het Optische Flard FC/APC handhaven - FC/PC 14 M

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Polarizatio die Koord van het Vezel het Optische Flard FC/APC handhaven - FC/PC 14 M

Polarizatio Maintaining Fiber Optic Patch Cord FC / APC - FC / PC 14 M
Polarizatio Maintaining Fiber Optic Patch Cord FC / APC - FC / PC 14 M Polarizatio Maintaining Fiber Optic Patch Cord FC / APC - FC / PC 14 M

Grote Afbeelding :  Polarizatio die Koord van het Vezel het Optische Flard FC/APC handhaven - FC/PC 14 M

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Polarisatie die Optisch Flardkoord handhaven
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiation
Verpakking Details: plastic pitzak en carto
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Hoog licht:

Fiber Optic Jumper

,

Simplexflardkoord

Materiaal: Multimode OM1/2/3/4 Vezeltype: Simplex
Schakelaar 1: FC/APC Schakelaar 2: FC/PC
Lengte: 14m Diameter: 0.9/1.6/1.8/2.0/3.0mm
 

 
Polarizatio die Optisch Flardkoord FC/APC-FC/PC, 14M handhaven
 
LC, Sc, FC, ST, MPO, koord van het vezel het optische flard
OEM flardkoorden
Telcordia gr.-326-4 volgzame kern
Ce, Rohs, UL, BEREIK.
Hoog - kwaliteit en snelle levering
De kleine sleeporde is beschikbaar

 
Productomschrijving
 
Koord van het vezel paste het optische flard, Nauwkeurige schakelaar, lengte, Uitstekend mechanisch vermogen, toevoegingsverlies aan<0>
 

Toepassing
 
Locale area networken (LANs)
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Testmateriaal
Gebouwinstallaties.
Breed Gebiedsnetwerken (WANs)
 
Eigenschap
 
Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
Goede echangeabilityGoodduurzaamheid
Stabiliteit op hoge temperatuur
 
Specificaties

Parameter Vezelschakelaar
Werkende golflengte (NM) Multi-Mode Enige Wijze
Vezeltype 850/1310 1310/1550 980/1060
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.4
Terugkeerverlies (dB) UPC ≥40 ≥50 ≥50
APC / ≥50 ≥50
Herhaalbaarheid (dB) ≤0.1 /
Wisselvalligheid (dB) ≤0.2
Duurzaamheid ≥1000
Het werken tempearture (℃) -40 ~ +85

 
 
Het opdracht geven van tot Informatie

OFC X XX XX XX XX XX
 

S: Simplex
D: Duplex
 
 
 

SA: SC/APC
Sc: SC/UPC
MU: MUUPC
. .00: geen verbind
 

SA: SC/APC
Sc: SC/UPC
MU: MUUPC
00: geen verbind
 

09:0.9mm
20:2.0mm
30:3.0mm
 

0: G652D
1: G657A
2:50/125
3:62.5/125
4: anderen

0.5:0.5m
1.0:1.5m
10:10.0m:
 

  Schakelaartype Schakelaartype Kabelmatrijs, Vezeltype Lengte

 
EX: OFC - S-FA-FC-09-1-14
 
 
 
 
De dienst:
 
Één tot één, hart aan hart de dienst. Wij kijken vooruit de voortdurende diensten op lange termijn u, niet alleen één of twee keer samenwerking.
 
De perfecte naverkoopdienst: het aangewezen telefoonnummer, e-mail van 24 uur en klantenmanager.
 

 

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)