Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenOptische vezelkabel

900UM van de de Schakelaar Simplexvlecht van Sc/UPC Enige Wijze 6 Vezel 24 IN OFNR

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

900UM van de de Schakelaar Simplexvlecht van Sc/UPC Enige Wijze 6 Vezel 24 IN OFNR

900UM SC / UPC Connector Simplex Pigtail Single Mode 6 Fiber 24 IN OFNR
900UM SC / UPC Connector Simplex Pigtail Single Mode 6 Fiber 24 IN OFNR 900UM SC / UPC Connector Simplex Pigtail Single Mode 6 Fiber 24 IN OFNR

Grote Afbeelding :  900UM van de de Schakelaar Simplexvlecht van Sc/UPC Enige Wijze 6 Vezel 24 IN OFNR

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: de optische kabel van de vlechtvezel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Hoog licht:

enige wijzevlecht

,

Plastic Optische Vezelkabel

Materiaal: Enige Wijze Diameter: 0.9/2/3mm
Schakelaar: Sc Interface Pools: UPC
Kern: Simplex Lengte: Aangepast
 

 

 

Eigenschappen:

 

Ultra laag toevoegingsverlies en achterbezinning

CEI 60B7-14; F04 (JIS C5973); Focis-3; TIA/EIA-604-3A

Telcordia gr.-326-4 volgzame kern

UL94 v-0 schatte plastic huisvesting of beschikbare metaalhuisvesting

Norm en telcordialaarzen van de stijl de hoge specificatie in diverse kleuren

Volgzame RoHS


Toepassing:

 

Vezel optische gyroscoop

De snelheidsmeter van laserdoppler

Metingssensoren

Het testen en instrumentensystemen

FTTH, CATV, telecommunicatienetwerk enz.

 

 

Specificaties:

Parameter Eenheid Index
Beëindigen-gezicht type   PC UPC APC
IL dB SM: ≤0.3; MM≤0.1
Herhaalbaarheid dB ≤0.1
Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
RL SM dB ≥50 ≥50 ≥50
MM. dB ≥36 (zonder APC schakelaar)
Het koppelen tijden   >1000
Werkende temperatuur -40~ +80

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

OFC - X - XX - XX - XX - XX - XX
 

S: simplex

D: duplex

FA: FC/APC

FC: FC/UPC

Vriespunt: FC/PC

FA: FC/APC

FC: FC/UPC

Vriespunt: FC/PC

09:0.9mm

20:2.0mm

30:3.0mm

0: G652D

1: G657A

2:50/125

3:62.5/125

4: anderen

0.5:0.5m

1.0:1.5m

10:10.0m

Vezelwijze Schakelaartype Schakelaartype Kabeldiameter Vezeltype Vezellengte

 

EX: Ofc-s-su-09-1-3,5

 

 

Beschrijving:

 

Heeft de vezel Optische Vlecht slechts één schakelaar, is het andere eind een stuk gebroken einden van optische vezelkern, die door lassen andere optische vezelkern verbonden. Vaak verschenen in optische vezel einddiedoos, wordt gebruikt om optische kabel en optische vezel transciever (ook gebruikt in koppeling, spronglijn, enz.) tussen te verbinden.

 

Het andere eind van Vezel Optische Vlecht kan in andere schakelaars, zoals MPO-Mannetje, MPO-Wijfje, SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, MU worden gemaakt.

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Ms. Penny

Tel.: 86-15902770185

Fax: 86-27-87196324

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)