Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenMPO Fiber Optic Patch Cord

VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN FOCA MPO KOORD SM 8F M - HET TYPE B MPO VAN D OFNP (F)/APC - TYPEb MPO (F)/APC 3M

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN FOCA MPO KOORD SM 8F M - HET TYPE B MPO VAN D OFNP (F)/APC - TYPEb MPO (F)/APC 3M

FOCA MPO Fiber Optic Patch Cord SM 8F M - D OFNP TYPE B MPO(F) / APC - TYPE B MPO(F) / APC 3m
FOCA MPO Fiber Optic Patch Cord SM 8F M - D OFNP TYPE B MPO(F) / APC - TYPE B MPO(F) / APC 3m

Grote Afbeelding :  VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN FOCA MPO KOORD SM 8F M - HET TYPE B MPO VAN D OFNP (F)/APC - TYPEb MPO (F)/APC 3M

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: MPO-Flardkoord
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Hoog licht:

MPO-doorbraakkabel

,

MPO-Kabelassemblage

Materiaal: Corningskabel Schakelaar: MPO/MPO
Wijze: MM. Lengte: Aangepast
Pools: UPC, PC, APC Metalen kapkern: Kern
Geslachtstype: Mannetje
 

 

M-D OFNP VAN FOCA SM 8F TYPE B MPO (F) /APC-TYPE B MPO (F) /APC 3M

 

 

 

Eigenschappen:

Ultra laag toevoegingsverlies

Hoog - dichtheidsoplossing

UL94 v-0 schatte plastic huisvesting en laarzen

Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN

Volgzame RoHS

 

 

 

Toepassingen:

Vezel optische gyroscoop

De snelheidsmeter van laserdoppler

Metingssensoren

Het testen en instrumentensystemen

Coherente transmissie

 

 

 

Beschrijving:

Koorden van het de vezel boren de optische flard van MPO en MTP-en de kabelassemblage, met 8 uit, boren 12 uit, en 24 boren uit, compatibel voor ronde kabel of vlakke kabel, Enige wijze en Multimode zijn beschikbare, mannelijke schakelaar en de vrouwelijke schakelaar is beschikbaar.

 

 

 

Specificaties:

Vezel optische prestaties:

MPO-Schakelaar Standaardsm SM met beperkte verliezen Standaardmm. MM. met beperkte verliezen
Toevoegingsverlies Typisch (dB) 0,35 0,20 0,35 0,20
Maximum (dB) 0,75 0,35 0,60 0,35
Terugkeerverlies (dB) ≥60 voor APC (8 hoekpoetsmiddel) ≥20 voor PC
≥50 voor PC -
Mannetje/wijfje (dB) Mannetje: met spelden, wijfje: zonder spelden
Treksterkte (dB) ≤0.3 (maximum 66N)
Trilling (dB) ≤0.3 (10-55Hz)
Thermische cyclus (dB) ≤0.3 (- 40~75℃, 21cycles)

 

Geometrische parameter van Beëindigen-gezicht:

Punt specificatie
SM MM.
RX (mm) Min 2000
RY (mm) Min 5
Vezelhoogte (NM) 1000-3500
Max. diff. hoogte allen (NM) MAXIMUM: 500
Max. diff. hoogte adj (NM) MAXIMUM: 300
X ashoek (°) -0.2 ~ 0,2
Y ashoek (°) PC: -0.2 ~ 0,2 APC: 7.8 ~ 8,2 -0.2 ~ 0,2
Kernonderdompeling (NM) N/A -100~200
       

 

 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

EX: Mpo-m-gr.-w-MM.-08-n

MPO - X - XX - X - XX - XX - XX - X
 

F: wijfje

M: mannetje

Gr.: groen

BG: beige

YE: geel

AQ: aqua

HV: viooltje

BK: zwart

W: met metalen kap

N: geen metalen kap

SM: SM

SL: SM met beperkte verliezen

MM.: MM.

Ml: MM. met beperkte verliezen

08:8-kern

12:12 - kern

24:24 - kern

R3: om 3mm

R4: om 4mm

BS: lint

JS: lint met jasje

N: geen bar

P: met handvatbar

  Geslachtstype Huisvestingskleur Metalen kap Metalen kaptype Metalen kapkern Laarstype Handvatbar

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)