Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenEnige Wijzewdm

de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster

China de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster leverancier
de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster leverancier de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster leverancier

Grote Afbeelding :  de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster

Productdetails:

Plaats van herkomst: China is
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ISO9001:2015,Realiability Reports
Modelnummer: Geehe-1✖2 kies Wijzewdm uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 PCs, kunnen vrije steekproeven krijgen
Prijs: Based on clients' requirement, OEM price
Verpakking Details: Individuele PE Zakken, document buitenkartons
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, Western Union, Contant geld, Western Union
Levering vermogen: 8.000 PCs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Modelpunten: Optische Splitter Type connector: SC, FC, LC, ST
golflengte: 980&1550,1060&1550,1310&1550,1480&1550 Structuur: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64
Pakket: Staalbuis, ABS Zwarte doos, zwart en zilveren Kleur losse buiskleur: Wit/Geel of aangepast
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX wijzenaam: Enige Wijzewdm
Garantie: 12 Maanden MOQ: 20 PC 's

 

 

WDM van 1310nm 1550nm FBT Splitser van de Vezel de Optische Kabel met Enig Venster

 

 

 

Korte Beschrijving:

 

 

980/1550nm en 1480/1550nm-WDM wordt wijd gebruikt in EDFA, die de pompmacht en het optische signaal in de ER-Vezel kan combineren.

 

1310/1550 WDM kan worden gebruikt om de optische signalen van 1310nm te combineren of te verdelen en van 1550nm, welk dubbel het vermogen van de vezeltransmissie en bi-richtingsmededeling in één enkele vezel verzekert.

 

 

 

Eigenschappen:

 

1) Laag bovenmatig verlies

2) Lage PDL 

3) Ecologisch Stabiel 

4) Goede thermische stabiliteit

5) Kleine wijzeinvloed

6) Brede passband

7)  Hoge Betrouwbaarheid 

 

 

 

 

Toepassingen:

  • Optische vezelversterker
  • EDFA-module
  • Communicatiesysteem

 

Specificatie:

 

 

Parameter 980/1550nm WDM or1060/1550nm WDM 1310/1550nm WDM 1480/1550nm WDM
Vezeltype (dB) Corning HI1060flex of OFS BF05635-02 SMF-28e
Werkende Golflengte (NM) 980 & 1550 1060 & 1550 1310 & 1550 1480 & 1550
Werkende Bandbreedte (NM) ±10/20 ±15 ±15
Rang P A P A P A P A
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.15 ≤0.25 ≤0.30 ≤0.40 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.35
Isolatie (dB) ≥20 ≥18 ≥20 ≥18 ≥25 ≥18 ≥25 ≥18
PDL (dB) ≤0.05 ≤0.1 ≤0.05 ≤0.1 ≤0.05 ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1
Gerichtheid (dB) ≥55
Werkende Temperatuur (℃) -40 ~ +85

 

De bovengenoemde specificatie is zonder schakelaar

 

Andere specificaties kunnen op klantenverzoek worden gemaakt

 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

 

WDM- N XX XX X XX XX X
    95:980&1550nm 135:1310&1550nm 65:1060&1550nm 45:1480&1550nm 01: : SMF-28e
02: HI1060flex,
03: OFS BF05635-02
1:1m
X: op verzoek
25:250μM Vezel
09:900μM losse Vezel 20: 2mm kabel
30: 3mm kabel
Sc: SC/UPC
SA: SC/APC
......
00:
A: A
B: B
C: C
Rang Verrichtingsgolflengte Vezeltype Vezellengte Vlechttype Schakelaartype Verpakte Methode

 

 

Geehefabrieken:

 

de Wijzewdm van 1310nm 1550nm FBT de Enige Splitser van de Vezel Optische Kabel met Enig Venster

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)