Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH

Single Mode 1*16 1*32 Fiber Optic PLC Splitter With PVC LSZH Outer Jacket
Single Mode 1*16 1*32 Fiber Optic PLC Splitter With PVC LSZH Outer Jacket Single Mode 1*16 1*32 Fiber Optic PLC Splitter With PVC LSZH Outer Jacket

Grote Afbeelding :  Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH

Productdetails:
Plaats van herkomst: wuhan stad
Merknaam: Geehe or OEM,ODM
Certificering: ISO9001 Quality, RoHS
Modelnummer: PLC 1✖2,1✖4,1✖16,1✖32
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 20 PC 's
Prijs: 10-15pcs/unit
Verpakking Details: PE de zakken met dikke buitenkartons, voldoen de eisen van de klant
Levertijd: Met 3-5 dagen na bevestigde de orde
Betalingscondities: D/P, D/A, L/C, T/T, Western Union, Contant geld
Levering vermogen: 5.000 PCs per Dag
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnaam: 1*16,1*32 PLC Vezel Optische Splitser Type connector: FC, LC, SC, ST ENZ.
Pakket: Staalbuis, ABS Zwarte doos golflengte: 12601650nm
Toepassing: FTTX/CATV/LAN/PON Materiaal van Buiten: ABS/Stainless Staal
certificaat: ISO9001,14001 Vezel lengte: Op maat
Vezelwijze: enige wijze
Hoog licht:

PLC splitsersmodule

,

Vlaklightwave-Kringssplitser

 

 

 

1*16,1*32 PLC Vezel Optische Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH

 

 

Productomschrijving:

 

PLC van Geehe de splitsers kenmerken laag toevoegingsverlies, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit en lage PDL meer dan 1260 tot 1650 van de golflengtenm waaier. Voor maximumnetwerkrobuustheid en minimumonderhoudsvereisten, worden deze splitsers ontworpen om over een brede temperatuurwaaier te werken geschikt voor buiteninstallatieinstallatie.

 

De de dienstexploitanten kunnen de dienst tot klanten uitbreiden die uit passieve optische netwerken voordeel halen die overal van 1 x 2 tot 1 x 64 spleten vereisen.

 

 

 

 

Eigenschappen:

 

  •  Enige vezel, op SC/LC/ST/FC-Gebaseerde schakelaar
  •  In-line beschikbare verbinding
  •  Werkende temperatuur: -40° aan 85°C
  •  De Waaier van de kabeldiameter: 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, 2.0*3.0mm

Toepassing:

 

  •  FTTxsystemen
  •  PON-netwerken
  •  CATV-verbindingen
  •  Optisch signaaldistributie
  •  Breedband, CATV, telecommunicatie, datacentra, LAN, WAN, medisch, militair en draadloos
  •  Naleving

 

Specificatie:

 

Vezel Optische PLC Splitser 
Parameter 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16 2x32
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
De Waaier van de havengolflengte (NM) 1310 ±20,1490 ±10 en 1550 ±20
Toevoegingsverlies @1310nm/1550nm 7.1 10.5 13.6 16.8 20.5 7.4 10.8 14.5 17.5
Uniformiteit (dB) 0,5 0,8 1 1.2 1.8 1.2 1.5 1.8 2
PDL @ 1310/1550 NM (dB) ≤0.3
Terugkeer Loss@ 1310/1551 NM (dB) ≤-55
Inputmacht (mw) 250max
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85℃
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85℃
Vezeltype Corning G657A1

 

 

Pakketdimensies

 

 

WxHxL (mm) HAVEN
60x7x4 1x4 1x8 2x4 2x8
60x12x4 1x16 2x16
80x12x6 1x32 2x32
100x40x6 1x64
 

 

 

Productbeelden

 

Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH 0

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)