Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

China De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16 leverancier
De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16 leverancier De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16 leverancier

Grote Afbeelding :  De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

Productdetails:

Plaats van herkomst: wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: Telcordia GR-1209-CORE-2001 and GR-1221-CORE-1999,RoHS
Modelnummer: PLC - 1✖2,1✖4,1×8,1✖16,1✖32

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 30 stuks
Prijs: Negotiated
Verpakking Details: PE de zakken met dikke buitenkartons, voldoen de eisen van de klant, OEN-de dienst
Levertijd: Met 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Levering vermogen: 3.000 PCs per Dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnaam: PLC Splitsers Minisc UPC Type vezel: G657A1 met 0.9mm
Splitter-Type: Het Type van staalbuis Vezel lengte: 1Meter, 1.5Meter zoals gevraagd
golflengte: 12601650nm Het malen Methode: PC.UPC.APC
Schakelaartype:: SC, FC, LC, ST Type: enige wijze
Toepassing: GEPON, FTTH, FTTX MOQ: 20 PC 's

 

PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

 

 

Productomschrijving:

 

PLC van Geehe de splitsers kenmerken laag toevoegingsverlies, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit en lage PDL meer dan 1260 tot 1650 van de golflengtenm waaier.

 

Voor maximumnetwerkrobuustheid en minimumonderhoudsvereisten, worden deze splitsers ontworpen om over een brede temperatuurwaaier te werken geschikt voor buiteninstallatieinstallatie.

 

De de dienstexploitanten kunnen de dienst tot klanten uitbreiden die uit passieve optische netwerken voordeel halen die overal van 1 x 2 tot 1 x 64 spleten vereisen.

 

 

 

 

Eigenschappen:

 

  •  Laag toevoegingsverlies
  •  Lage PDL
  •  Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  •  Brede werkende golflengte, van 1260 tot 1650 NM
  •  Naleving van Telcordia gr.-1209-kern-2001 en gr.-1221-kern-1999, RoHS

 

Toepassing:

 

     FTTxsystemen
     PON-netwerken
     CATV-verbindingen
     Optisch signaaldistributie
     Breedband, CATV, telecommunicatie, datacentra, LAN, WAN, medisch, militair en draadloos
   

 

   

 

Specificatie:

 

Vezel Optische PLC Splitser 
Parameter 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x4 2x8 2x16 2x32
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
De Waaier van de havengolflengte (NM) 1310 ±20,1490 ±10 en 1550 ±20
Toevoegingsverlies @1310nm/1550nm 7.1 10.5 13.6 16.8 20.5 7.4 10.8 14.5 17.5
Uniformiteit (dB) 0,5 0,8 1 1.2 1.8 1.2 1.5 1.8 2
PDL @ 1310/1550 NM (dB) ≤0.3
Terugkeer Loss@ 1310/1551 NM (dB) ≤-55
Inputmacht (mw) 250max
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85℃
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85℃
Vezeltype Corning G657A1

 

 

Pakketdimensies

 

 

WxHxL (mm) HAVEN
60x7x4 1x4 1x8 2x4 2x8
60x12x4 1x16 2x16
80x12x6 1x32 2x32
100x40x6 1x64
 

 

 

WxHxL (mm) HAVEN


100x80x10 1x4 1x8 2x4 2x8
120x80x18 1x16 1x32 2x16 2x32
140x114x18 1x32 2x32 1x64

 

 

Productbeelden

 

 

   De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)