Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm

China 1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm leverancier
1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm leverancier 1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm leverancier

Grote Afbeelding :  1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm

Productdetails:

Plaats van herkomst: Wuhan, Hubei
Merknaam: Geehe,Opto
Certificering: ISO9001,Telcordia Generic Requirements (GR): GR-1221
Modelnummer: PLC 1✖2,1✖4,1✖8,1✖16,1✖32

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Based on the requirements
Verpakking Details: Één paar per polybag, of zonodig pakket
Levertijd: Met 3-5 die werkdagen, op de details worden gebaseerd
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 3.000 PCs per Dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnaam: 0.9mm Vezel Optische PLC Splitsers Brede Werkende Golflengte: 12601650nm
Type connector: FC, SC, ST, LC, LC/APC, SC/APC, MU EN FC/APC Materiaal: Pvc; ABS
Vezelafmeting: 0.9mm Toepassing: De Verbindingen van FTTX Systems/PON Networks/CATV
Vezel lengte: 1M/1.5M Vezelkleur: kleurrijke
Vezeltelling: 1×N, 2×N MOQ: 10 stuks

1×N2×N het Minitype G657A 0.9mm van staalbuis Vezel Optische PLC Splitsers

 

 

 

 

Productomschrijving:

 

 

De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van het optische apparaat die van de machtsdistributie technologie van de kiezelzuur de optische golflengte gebruiken.
Het is zeer betrouwbaar en klein in grootte die voor handigheid maakt. De splitser heeft een brede golflengtewaaier en biedt groot kanaal aan om uniformiteit te kanaliseren.

 

 

 

 

 

Eigenschappen:

 

  1.  Laag toevoegingsverlies
  2.  Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies (PDL)
  3.  Hoog terugkeerverlies
  4.  Het eenvormige macht verdelen
  5.  Brede werkende golflengte
  6.  Brede werkende temperatuur
  7.  Goede milieustabiliteit
  8.  Gekwalificeerd onder de Generische Vereisten (GR) van Telcordia: Gr.-1221 en gr.-1209


Toepassing:

 

   FTTxsystemen
   CATV-netwerken
   Passieve Optische Netwerken (PON)
   Locale area networken (LAN)
   Testmateriaal

 

 

Fabrieksvoordelen:

 

1. 15 Jaar OEM Fabrieks

 

2. Stabiele Geschoolde arbeiders van 90%

 

3. 25.000 Capaciteit per Dag 

 

4.   Geavanceerde Technologiemachines 

 

 

Specificaties:

 

Parameter P A
Werkende golflengte (NM) 980,1310, 1490, 1550
Werkende bandbreedte (NM) 980± 10nm, 1310 ± 40nm, 1490 ± 10nm, 1550 ± 40nm
Vezeltype (dB)

Corning G652D OF Corning G657 A1

0,15

Toevoegingsverlies (dB) 50: /50 ≤3.3 ≤3.5
  40/60 3.70~4.40≤2.5 3.50~4.60/≤2.8
  30/70 5.00~5.60/≤1.8 4.90~6.10/≤2.1
  20/80 6.80~7.40/≤1.2 6.50~7.70/≤1.2
  10/90 9.60~10.50/≤0.6 8.80~11.40/≤0.8
  5/95 12.70~13.50/≤0.4 12.05~14.05/≤0.5
  3/97 14.60~15.50/≤0.3 13.60~16.05/≤0.4
  2/98 16.60~17.90/≤0.25 15.60~18.20/≤0.3
  1/99 19.20~20.80/≤0.2 18.80~21.40/≤0.25
PDL (dB) ≤0.1 ≤0.15
Terugkeerverlies (dB) ≥50 ≥45
Gerichtheid (dB) ≥55
Werkende temperatuur (℃)

-40 ~ +85

 

 

  • De bovengenoemde specificatie is zonder schakelaars
  • Andere specificaties kunnen op klantenverzoek worden gemaakt

Verpak Afmetingen & Vlechtstijl:

 

Code Afmeting (mm) Materiaal Vlechtstijl
Lengte Breedte
Diameter
Hoogte
A 48 3   De Buis van het vlekstaal 250µm Naakte Vezel
A30 30 2.4  
A35 35 2.4  
B 55 3   De Buis van het vlekstaal 900µm Losse Buis
B48 48 3  
B60 60 3  
C1 90 16 9 Metaalgeval 900µm Losse Buis of 2mm/3mm Kabel
C2 100 18 9.2
C3 85 18 10
D 100 80 10 Metaalgeval 900µm Losse Buis
J1 120 80 10
J2 140 114 18
LGX1U 129 125 29 Metaalgeval Adapter
LGX2U 129 125 58
1U19 482.6 278 44
2U19 482.6 278 88
1*N
2*N
Module
100 80 10 Metaalgeval 900µm Losse Buis of 2mm/3mm Kabel
141 115 18
100 80 10
141 115 18
Op verzoek

 

Andere pakketdimensies kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.

 

 

Minimumpakket

 

Code Materiaal Aantal Afmeting (mm) Nota
Lengte Breedte Hoogte
A Blaardoos 2 200 103 16 Geen Schakelaar
10 328 226 13 Geen Schakelaar
B Blaardoos 1 230 135 16 Met Schakelaar
1 224 135 13 Geen Schakelaar
C Parelkatoen en Karton 1 215 155 48 Met Schakelaar

 

 

Pakketbeelden:

 

1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm

 

 

 

 
 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)