Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenDe enige Koppeling van de Wijzevezel

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser

China APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser leverancier
APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser leverancier APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser leverancier

Grote Afbeelding :  APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser

Productdetails:

Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe,OEM
Certificering: ISO9001,14001, GR-1221 and GR-1209
Modelnummer: Singlemode Buissplitser, 1x8

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiabled
Verpakking Details: Blaardoos en buiten dik karton
Levertijd: 2-3 bevestigen de werkdagen na orden
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, Western Union, Contant geld
Levering vermogen: 5, 000pcs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnaam: Singlemode Buissplitser Verdelende Verhouding: 1:2, 1:4, 1:16, 1:32, 2:16…
model type: 1X2, 1x4,1x8,1x16,1x32,1x64 Metalen kap Pools: APC, UPC, PC
Werkende Bandbreedte: 1260~1650nm Losse Buisdiameter: : 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
vlechtlengte: 1.0m en douaneontwerp Toepassing: FTTH FTTB FTTX PON CATV
Gerichtheid: ≥55dB Garantie: 12 Maanden

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser

 

Korte Inleiding

 

De Geehe-PLC splitser is compacter aanbiedend grote mate van het verdelen van waar de verliezen niet gevoelig voor de golflengte zijn.

 

Eigenschappen


• Laag Toevoegingsverlies
• Lage PDL (Polarisatie Afhankelijk Verlies)
• Hoog Terugkeerverlies
• Het eenvormige Macht Verdelen
• Brede Werkende Golflengte
• Brede Werkende Temperatuur
• Goede Milieustabiliteit
• Gekwalificeerd onder Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

 

Toepassingen

• FTTxsysteem
• CATV-Netwerken
• Passieve Optische Netwerken (PON)
• Locale area networken (LAN)
• Testmateriaal

 

 

Specificatie:

 

Parameter P A
Werkende golflengte (NM) 980,1310, 1490, 1550
Werkende bandbreedte (NM) 980± 10nm, 1310 ± 40nm, 1490 ± 10nm, 1550 ± 40nm
Vezeltype (dB)

Corning G652D OF Corning G657 A1

0,15

Toevoegingsverlies (dB) 50: /50 ≤3.3 ≤3.5
  40/60 3.70~4.40≤2.5 3.50~4.60/≤2.8
  30/70 5.00~5.60/≤1.8 4.90~6.10/≤2.1
  20/80 6.80~7.40/≤1.2 6.50~7.70/≤1.2
  10/90 9.60~10.50/≤0.6 8.80~11.40/≤0.8
  5/95 12.70~13.50/≤0.4 12.05~14.05/≤0.5
  3/97 14.60~15.50/≤0.3 13.60~16.05/≤0.4
  2/98 16.60~17.90/≤0.25 15.60~18.20/≤0.3
  1/99 19.20~20.80/≤0.2 18.80~21.40/≤0.25
PDL (dB) ≤0.1 ≤0.15
Terugkeerverlies (dB) ≥50 ≥45
Gerichtheid (dB) ≥55
Werkende temperatuur (℃) -40 ~ +85

 
 

Pakketdimensies
Verpak A (Mini) 2.4mm x 35mm roestvrij staalbuis
Verpak A 3.0mm x 48mm roestvrij staalbuis
Pakket B 3.0mm x 55mm roestvrij staalbuis
Pakket C 90mm x16mm x 9mm geval
Vlechtstijl
Verpak A 250μM naakte vezel
Pakket B 900μM losse buis
Pakket C 900μM losse buis of 2mm/3mm kabel

 
Andere pakketdimensies kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.
 
Het opdracht geven van tot Informatie
 

WBC- X X2- XX XX X XX XX X
 

P: Premie

A: Sorteer A

X:

Op verzoek

 

12:1X2

22:2X2

 

 

 

31:1310nm

49:1490nm

55:1550nm

98: 980nm

 

01: 01:99

02: 02:98

......

50: 50:50

 

1: 1 meter

x: op verzoek

 

 

 

25:250μM Vezel

09:900μM losse Vezel

20: 2mm kabel

30: 3mm kabel

Sc: SC/UPC

SA: SC/APC

......

00: geen verbind

 

A: A

B: B

C: C

 

 

Rang Poortnummer Verrichtingsgolflengte koppelingsverhouding Vezellengte Vezeltype Verbind Type Afmeting

 
 EX: Wbc-p-12-31-50-1-20-su-c

 

Productdetails

 

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser


 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)