Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenglasvezel-adapter

LC Schakelaar van Multimode Vezel de Optische Adapter van PC/UPC OM3 zonder Flens

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

LC Schakelaar van Multimode Vezel de Optische Adapter van PC/UPC OM3 zonder Flens

LC PC / UPC OM3 Multimode Fiber Optic Adapter Connector Without Flange
LC PC / UPC OM3 Multimode Fiber Optic Adapter Connector Without Flange LC PC / UPC OM3 Multimode Fiber Optic Adapter Connector Without Flange

Grote Afbeelding :  LC Schakelaar van Multimode Vezel de Optische Adapter van PC/UPC OM3 zonder Flens

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS,ISO9001,ISO 14001
Modelnummer: Adapter-Multimode 001
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: plastic doos met 24 PCs, buiten met dikke kartons
Levertijd: 2-3 werkdagen aan levering
Betalingscondities: L/C, T/T, D/P, D/A, Western Union
Levering vermogen: 2,000pcs per dag
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnaam: Fiber Optic Adapter Connector Wijzetype: LC-Adapter
Het Type van jalcscdfl-AQ SCtype:: LC adapter Facultatieve Adapter: SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP/MPO, DIN Oppervlakte het oppoetsen: PC, UPC, APC
kleur: Blauw, Beige, Groene Aqua, koker: Zirkonia
Vezelwijze: Singlemode; Multimode; OM3; OM4; OM5 verlies terug: > 50dB
Kern: Duplex Toepassing: FTTx, LAN, CATV, Telecommunicatie, (Data Center)
Hoog licht:

optische kabeladapter

,

optische vezelstop

Schakelaar van Multimode Vezel de Optische Adapter van LC PC/UPC OM3 zonder Flens
 
 

Korte Inleiding

 

LC de duplexadapters zijn veelzijdig en geschikt meeste flardpanelen, muur-onderstellen, de rekken, en adapterplaten.

 

Onze Duplexadapters van LC passen standaard Simplexsc-knipsels voor flardpanelen, cassettes, adapterplaten, muur-onderstellen en meer. Deze adapters hebben de gemeenschappelijkste voetafdruk, en aangezien zulke universeel in het product zullen passen van om het even welk bedrijf dat huidige vezel optische normen aanhangt.

 

 

Producteigenschappen

  • Snelle en gemakkelijke verbinding
  • Lichtgewicht en duurzaam plastic lichaam
  • De geïntegreerde het opzetten klem staat voor gemakkelijke moduleinstallatie toe
  • Ceramische groeperingskoker voor precisie het koppelen
  • Kleur voor de snelle identificatie van de vezelwijze, vermindering van fouten en wijzewanverhouding die wordt gecodeerd.
  • Verminderd signaalverlies
  • Adaptersschip met standaard stop-stijl stofkappen

 

 

Specificatie

 

 

parameter SC, FC, ST, LC, MU, ST
Beëindigen-gezicht APC/UPC/PC
Wijze Enige wijze & multiwijze
Koker Ceramisch zirconiumdioxyde, fosfoorbrons
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.2
Ruilbaarheid (dB) ≤0.2 (verbind willekeurig)
Treksterkte (dB) ≤0.2 (0~100N)
Trilling (dB) ≤0.2 (5~50Hz, 1.5mm omvang)
Temperaturen. Waaier (dB) ≤0.2 (- 40~80℃, 21 cycli)

 
 
Het opdracht geven van tot Informatie:
EX: Ofa-D-fc-apc-z-n

OFA - X - XX - XX - XX - X - X
 

S: simplex

D: duplex

Sc

FC

ST

LC

MU

ST

APC

UPC

PC

Z: Ceramisch zirconiumdioxyde,

P: fosfoorbrons

W: met flens

N: geen flens

W: met blind

N: geen blind

  Vezelwijze Schakelaartype Schakelaartype Koker Flenstype Blindtype


 

  Parameter     Eenheid    Waarde
  Schakelaar       /   FC ST SC LC
  Koker       /   Zirconiumdioxyde
  Toevoegingsverlies      dB   ≤0.20 (Plug≤0.30)
  Herhaalbaarheid     Tijd   >1000

 

 

Toepassing

 

1. CATV

2. Telecommunicatienetwerken

3. Testmateriaal

4. Metro

5. Locale area networken (LANs)

6. Gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Productenbeeld

 

LC Schakelaar van Multimode Vezel de Optische Adapter van PC/UPC OM3 zonder Flens 0

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)