Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenglasvezel-adapter

LC wijfje aan de Mannelijke UPC Singlemode Simplex Hybride Adapter van FC

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

LC wijfje aan de Mannelijke UPC Singlemode Simplex Hybride Adapter van FC

LC Female To FC Male UPC Singlemode Simplex Hybrid Adapter
LC Female To FC Male UPC Singlemode Simplex Hybrid Adapter

Grote Afbeelding :  LC wijfje aan de Mannelijke UPC Singlemode Simplex Hybride Adapter van FC

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: VEZEL OPTISCHE HYBRIDE ADAPTER
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 PCs
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: Blaarpak in karton
Levertijd: 3 - 5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen: 1,000pcs per dag
Gedetailleerde productomschrijving
materiaal: Ceramische Zironia, Fosfoorbrons Wijze: Simplex
Schakelaartype: Lc-FC Beëindigengezicht: UPC
Blindtype: Geen Blind Flenstype: met Flens
Vezelwijze: enige wijze Kleur: brons
Hoog licht:

Simplex Hybride Adapter

,

Singlemode Hybride Adapter

,

UPC Vezel Optische Adapter

HYBRIDE ADAPTER, LC-WIJFJE - FC-MANNETJE, SINGLEMODE UPC, SIMPLEX
 
LC wijfje aan de Mannelijke UPC Singlemode Simplex Hybride Adapter van FC 0
 
Beschrijving
De optische Vezeladapters (Convertors, Stop) worden gebruikt om zelfde of verschillend type van optische vezelschakelaars te verbinden.
 
Zeer belangrijke Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies
Laag Bovenmatig Verlies
Volgzame CEI
Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit
ROHS
 
Toepassingen
WAN/LAN en Toegangsnetwerk
CATV-de verbindingen van de vezeloptica
Systeeminterconnectie
 
Testmateriaal
Optische Netwerk Bedrading

 
Specificaties:

TypeSC, FC, ST, LC, MU, ST
Beëindigen-gezichtAPC/UPC/PC
WijzeEnige wijze & multiwijze
KokerCeramisch zirconiumdioxyde, fosfoorbrons
Toevoegingsverlies (dB)≤0.2
Ruilbaarheid (dB)≤0.2 (verbind willekeurig)
Treksterkte (dB)≤0.2 (0~100N)
Trilling (dB)≤0.2 (5~50Hz, 1.5mm omvang)
Temperaturen. Waaier (dB)≤0.2 (- 40~80℃, 21 cycli)

 
Het opdracht geven van tot Informatie:
EX: Ofa-D-fc-apc-z-n

OFA- X- XX- XX- XX- X- X
 

S: simplex

D: duplex

Sc

FC

ST

LC

MU

ST

APC

UPC

PC

Z: Ceramisch zirconiumdioxyde,

P: fosfoorbrons

W: met flens

N: geen flens

W: met blind

N: geen blind

 VezelwijzeSchakelaartypeSchakelaartypeKokerFlenstypeBlindtype

 
 
Specificaties
 

ParameterMinTypeMaximum
TypeFC, SC, ST, LC, MU
Toevoegingsverlies (dB)SMF 0,150,2
MMF 0,150,3
Duurzaamheid (500 matings)0,2
De Kracht van de kokerterugtrekking2.0N ~ 5.9N (200gf~600gf)
Duurzaamheid≥1000

Kadermateriaal

 

Plastiek of Metaal

Kokermateriaal

Materiaal

 

Ceramisch zirconiumdioxyde
Werkende temperatuur (℃)-20 ~ +70
Opslagtemperatuur (℃)-40 ~ +85

 
Het opdracht geven van tot Informatie
 

ATPXXXX
 

SA: SC/APC

Sc: SC/UPC

MU: MU/UPC ......

S: Enige wijze

M: Multimode

S: Simplex

D: Duplex

4:4kanalen:

SchakelaartypeVezeltypeStijl

EX: Atp-sa-s
  
 
Specificatie
 

parameterSC, FC, ST, LC, MU, ST
Beëindigen-gezichtAPC/UPC/PC
WijzeEnige Wijze & multimode
KokerCeramisch zirconiumdioxyde, fosfoorbrons
Toevoegingsverlies (dB)≤0.2
Ruilbaarheid (dB)≤0.2 (verbind willekeurig)
Treksterkte (dB)≤0.2 (0~100N)
Trilling (dB)≤0.2 (5~50Hz, 1.5mm omvang)
Temperaturen. Waaier (dB)≤0.2 (- 40~80℃, 21 cycli)

 
 
 

  Parameter    Eenheid   Waarde
  Schakelaar      /  FC ST SC LC
  Koker      /  Zirconiumdioxyde
  Toevoegingsverlies     dB  ≤0.20 (Plug≤0.30)
  Herhaalbaarheid    Tijd  >1000

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)