Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenvezel optische beëindiging

Enige Wijze 0.9mm Oppoetsende de Vezel Optische Schakelaars van LC UPC

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Enige Wijze 0.9mm Oppoetsende de Vezel Optische Schakelaars van LC UPC

Single Mode 0.9mm LC UPC Polishing Fiber Optic Connectors
Single Mode 0.9mm LC UPC Polishing Fiber Optic Connectors

Grote Afbeelding :  Enige Wijze 0.9mm Oppoetsende de Vezel Optische Schakelaars van LC UPC

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Corning G652D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 PCs
Prijs: Price Negotiation
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, L/C
Levering vermogen: 10,00000 PCs per maand
Gedetailleerde productomschrijving
materiaal: Corningskabel Wijze: SM/MM
Type: Simplex/Duplex/Vierling Schakelaar: LC/FC/SC
Pools: APC/UPC Diameter: 0.9mm
Hoog licht:

UPC Oppoetsende Vezel Optische Schakelaars

,

LC oppoetsende Vezel Optische Schakelaars

,

Enige Wijze 0.9mm de schakelaars van de vezelkabel

Enige Wijze 0.9mm Schakelaar van de de Vezelkabel van LC/UPC assmbly pasts de Duurzame

 

 

 

Optische Prestaties BIJ 1550nm
Toevoegingsverlies ≤0.20dB
Terugkeerverlies

≥55dB

 

Geavanceerd technische Steunen

 


1. Nauwkeurige controle van microcomputer die technologie ontdekken.

 

2. Een stofvrije productielijn onder het Beheer ter plekke van 5s, door ISO9001: Systeem 20000

 

Certificatie.

 

3. Constant temperatuur werkend milieu.

 

4. Volledige reeks van testmethodes basis op internationale testnorm.

 

5. Gaat het Introudce nieuwe industriële automatische materiaal en aan technische innovaties verder.

 

 

Enige Wijze 0.9mm Oppoetsende de Vezel Optische Schakelaars van LC UPC 0

 

SPECIFICATIE

 


1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD.


2. SMF28e+ VEZEL, MET de DUPLEXschakelaars die van LC/UPC wordt GEËINDIGD.


3. GR.-326 VOLGZAAM.


4. VERPAKT IN INDIVIDUELE RE-SEALABLE ZAKKEN.


5. MILIEUnaleving PER RoHS2 RICHTLIJN 2011/65/EU.

 

 

Q: Bent u fabriek of handelsmaatschappij?

 

A: Nr. Wij zijn professionele fabrikant in dit ingediend sinds 2003.

 

Q: Welke vriendelijke producten hebt u?


A: De splitser van FBT & PLC, Vezelschakelaars, dempers, adapters en isolatoren… enz.

 

Q: Verstrekt u vrije steekproeven?


A: Ja. Vrije steekproef op verzoek voor uw test. Wij zullen u de vrije steekproef verzenden als u de het verschepen kosten betaalt.

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)