Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenvezel optische beëindiging

Diameter 0.9mm Enige de Vezel Optische Beëindiging van Wijzesc UPC

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Diameter 0.9mm Enige de Vezel Optische Beëindiging van Wijzesc UPC

Diameter 0.9mm Single Mode SC UPC Fiber Optic Termination
Diameter 0.9mm Single Mode SC UPC Fiber Optic Termination Diameter 0.9mm Single Mode SC UPC Fiber Optic Termination

Grote Afbeelding :  Diameter 0.9mm Enige de Vezel Optische Beëindiging van Wijzesc UPC

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Corning G652D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 PCs
Prijs: Price Negotiation
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, L/C
Levering vermogen: 10,00000 PCs per maand
Gedetailleerde productomschrijving
materiaal: Corningskabel Wijze: SM/MM
Type: Simplex/Duplex/Vierling Schakelaar: SC/LC/FC/ST/CS
Pools: APC/UPC Diameter: 0.9/2.0/3.0mm
Hoog licht:

De Vezel Optische Beëindiging van Sc UPC

,

OEM de Enige Optische Beëindiging van de Wijzevezel

,

0.9mm optische kabelschakelaar

Enige Wijze 0.9mm Schakelaar van de de Vezelkabel van SC/UPC assmbly pasts de Duurzame

 

 

SPECIFICATIE

 


1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD.


2. SMF28e+ VEZEL, MET de DUPLEXschakelaars die van LC/UPC wordt GEËINDIGD.


3. GR.-326 VOLGZAAM.


4. VERPAKT IN INDIVIDUELE RE-SEALABLE ZAKKEN.


5. MILIEUnaleving PER RoHS2 RICHTLIJN 2011/65/EU.

 
 

Geavanceerd technische Steunen

 


1. Nauwkeurige controle van microcomputer die technologie ontdekt.

 

2. Een stofvrije productielijn onder het Beheer ter plekke van 5s, door ISO9001: Systeem 20000

 

Certificatie.

 

3. Constant temperatuur werkend milieu.

 

4. Volledige reeks van testmethodes basis op internationale testnorm.

 

5. Gaat het Introudce nieuwe industriële automatische materiaal en aan technische innovaties verder.

 

 

Diameter 0.9mm Enige de Vezel Optische Beëindiging van Wijzesc UPC 0

 

 

Optische Prestaties BIJ 1550nm
Toevoegingsverlies ≤0.20dB
Terugkeerverlies

≥55dB

 

 

Q: Bent u fabriek of handelsmaatschappij?

 

A: Nr. Wij zijn professionele fabrikant in dit ingediend sinds 2003.

 

Q: Welke vriendelijke producten hebt u?


A: De splitser van FBT & PLC, Vezelschakelaars, dempers, adapters en isolatoren… enz.

 

Q: Verstrekt u vrije steekproeven?


A: Ja. Vrije steekproef op verzoek voor uw test. Wij zullen u de vrije steekproef verzenden als u de het verschepen kosten betaalt.

 

 

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)