Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenglasvezel-adapter

De lage van de de Vezel Optische Adapter van PDL Plastic Groene Huisvesting voor het Verbinden/LAN

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

De lage van de de Vezel Optische Adapter van PDL Plastic Groene Huisvesting voor het Verbinden/LAN

Low PDL Plastic Fiber Optic Adapter Green Housing For Connecting / LAN
Low PDL Plastic Fiber Optic Adapter Green Housing For Connecting / LAN Low PDL Plastic Fiber Optic Adapter Green Housing For Connecting / LAN Low PDL Plastic Fiber Optic Adapter Green Housing For Connecting / LAN

Grote Afbeelding :  De lage van de de Vezel Optische Adapter van PDL Plastic Groene Huisvesting voor het Verbinden/LAN

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Vezel Optische Adapter, Vezel Optische Convertor
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiable
Packaging Details: plastic zip bag and carton
Levertijd: 5-7 dagen
Levering vermogen: 1.000 PCs per dag
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: kunststof en metaal Type: Adapter of Convertor
-modus: Simplex, Duplex Connector: LC, SC, FC, ST
naam: optische vezelstop Functie: Duurzaam
Hoog licht:

optische vezelstop

,

Fiber Optic kabeladapter plaatsen

Van de Convertorconnecter LC van de vezel de Optische Adapter Simplexduplex van Sc FC ST

EX: Atp-su-s

 

Beschrijving

 


De optische Vezeladapters (Convertors, Stop) worden gebruikt om dezelfde of verschillende schakelaars van de type optische vezel te verbinden. De apparaten worden ontworpen en vervaardigd om Telcordia-gr.-910-KERN volgzame aan vereisten en RoHS te voldoen.
 


Toepassingen

 

Optisch Netwerk dat Laag Bovenmatig Verlies telegrafeert
CATV, LAN, telecommunicaties

WDM en DWDM-systemenkanaal het in evenwicht brengen

Optische machtsgelijkmaking

Test en instrument

Optische transmissiesystemen


Eigenschappen

 


Laag toevoegingsverlies

Lage PDL

100% die in fabriek wordt getest

Ecologisch stabiel

RoSH
Ceramische/Bronskoker
Plastiek, Metaal, Simplex, Duplex

 

 

 

Specificaties

Parameter Min Type Maximum
Type FC, SC, ST, LC, MU
Toevoegingsverlies (dB) SMF    0,15 0,2
  MMF    0,15 0,3
Duurzaamheid (500 matings) 0,2
De Kracht van de kokerterugtrekking 2.0N ~ 5.9N (200gf~600gf)
Duurzaamheid ≥1000

Kadermateriaal

 

Plastiek of Metaal

Kokermateriaal

Materiaal

 

Ceramisch zirconiumdioxyde
Werkende temperatuur (℃) -20 ~ +70
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ +85

 

Het opdracht geven van tot Informatie

ATP XX X X
 

SA: SC/APC

SU: SC/UPC

MU: MU/UPC ......

S: Enige wijze

M: Multimode

S: Simplex

D: Duplex

4:4kanalen:

  Schakelaartype Vezeltype Stijl

EX: Atp-su-s

 

  Parameter

    Eenheid

   Waarde

  Schakelaar

      /

  FC ST SC LC

  Koker

      /

  Zirconiumdioxyde

  Toevoegingsverlies

     dB

  ≤0.20 (Plug≤0.30)

  Herhaalbaarheid

    Tijd

  >1000

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)