Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Productenvezel optische beëindiging

LC UPC Plastic Vezel Optische Schakelaars/Beëindiging van de Vezel de Optische Kabel voor Informatienetten

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

LC UPC Plastic Vezel Optische Schakelaars/Beëindiging van de Vezel de Optische Kabel voor Informatienetten

LC UPC Plastic Fiber Optic Connectors / Fiber Optic Cable Termination For Data Networks
LC UPC Plastic Fiber Optic Connectors / Fiber Optic Cable Termination For Data Networks

Grote Afbeelding :  LC UPC Plastic Vezel Optische Schakelaars/Beëindiging van de Vezel de Optische Kabel voor Informatienetten

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Corning G652D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: Bankoverschrijving
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Corningskabel -modus: SM
Type: Duplex Connector: LC/UPC
Pools: UPC naam: glasvezel connectoren
Hoog licht:

beëindiging van de vezel de optische schakelaar

,

beëindiging van de vezel de optische kabel

LC/UPC plastic schakelaar, enig wijze duplex 900μm Blauw lichaam, Witte stevige laars, Wit stofglb.

 

Optische Parameter

Parameter Specificatie
LC/UPC
Terugkeerverlies ≤-55dB
Maximummachtsvermogen tot 1 W
Wavlength 1310nm en 1550nm
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +85℃
Opslagtemperatuur -40℃ ~ +85℃

 

 

            Optische Prestaties BIJ 1550nm
  Toevoegingsverlies   ≤0.20dB
  Terugkeerverlies   ≥55dB

 

 

 

 

SPECIFICATIE


1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD.


2. SMF28e+ VEZEL, die MET de DUPLEXschakelaars van LC/UPC wordt GEËINDIGD.


3. GR.-326 VOLGZAAM.


4. VERPAKT IN INDIVIDUELE RE-SEALABLE ZAKKEN.


5. MILIEUnaleving PER RoHS2 RICHTLIJN 2011/65/EU.

 

 

 

 

Toepassing

 

 

Telecommunicatienetwerken

 

CATV & LAN

 

Informatienetten

 

Passieve Optische Netwerken

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)