Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

5m Simplex van het Koordpvc van het Vezel Optisch Flard het Jasje Laag Bovenmatig Verlies, Corning G657A

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

5m Simplex van het Koordpvc van het Vezel Optisch Flard het Jasje Laag Bovenmatig Verlies, Corning G657A

5m Simplex Fiber Optic Patch Cord Pvc Jacket Low Excess Loss , Corning G657A
5m Simplex Fiber Optic Patch Cord Pvc Jacket Low Excess Loss , Corning G657A 5m Simplex Fiber Optic Patch Cord Pvc Jacket Low Excess Loss , Corning G657A

Grote Afbeelding :  5m Simplex van het Koordpvc van het Vezel Optisch Flard het Jasje Laag Bovenmatig Verlies, Corning G657A

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Corning G657A
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: Bankoverschrijving
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Corningskabel kleur: geel jasje
Connector: FC/UPC-FC/UPC Lengte: 5M
-modus: SM Diameter van: 3mm
Type vezel: Simplex
Hoog licht:

Fiber Optic Jumper

,

glasvezel patchkabel

FOPC OS2 B/I, 1F-pit 3mm OFNR, FC/UPC-FC/UPC, 5m, YEL JKT

Specificaties

LC, Sc, FC, ST, MPO, koord van het vezel het optische flard
1. OEM flardkoord
2. Aangepaste lengte
3. Ce, Rohs
4. Hoog - kwaliteit en snelle levering

 

 Productomschrijving

Koord van het vezel paste het optische flard, Nauwkeurige schakelaar, lengte, Uitstekend mechanisch vermogen, toevoegingsverlies aan<0>

 

 

 Eigenschap

Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

Goede echangeabilityGoodduurzaamheid

Stabiliteit op hoge temperatuur

 

Specificaties:

Parameter Eenheid Index
Beëindigen-gezicht type   PC UPC APC
IL dB SM: ≤0.3; MM≤0.1
Herhaalbaarheid dB ≤0.1
Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
RL SM dB ≥50 ≥50 ≥50
MM. dB ≥36 (zonder APC schakelaar)
Het koppelen tijden   >1000
Werkende temperatuur -40~ +80

 

 

 Toepassing

CATV

Actieve dvicebeëindiging

Telecommunicatienetwerken

Metro

Locale area networken (LANs)

Gegevens - verwerkingsnetwerken

Testmateriaal

Gebouwinstallaties.

Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

OFC - X - XX - XX - XX - XX - XX
 

S: simplex

D: duplex

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

09:0.9mm

20:2.0mm

30:3.0mm

0: G652D

1: G657A

2:50/125

3:62.5/125

4: anderen

0.5:0.5m

1.0:1.5m

10:10.0m

  Vezelwijze Schakelaartype Schakelaartype Kabeldiameter Vezeltype Vezellengte

 

 EX: Ofc-s-lc-La-30-1-0,5

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)