Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

MU/PC-Vezel Optische Demper 1310/1550 NM, het Hoge Type van Terugkeerverlies

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

MU/PC-Vezel Optische Demper 1310/1550 NM, het Hoge Type van Terugkeerverlies

MU / PC Fiber Optic Attenuator 1310 / 1550 nm , High Return Loss Type
MU / PC Fiber Optic Attenuator 1310 / 1550 nm , High Return Loss Type

Grote Afbeelding :  MU/PC-Vezel Optische Demper 1310/1550 NM, het Hoge Type van Terugkeerverlies

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Optische Stootkussendemper, Waterdicht schotdemper
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 5-7 werkdag
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 1,000pcs per dag
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Verminderingsvezel Type connector: LC, SC, FC, MU
Interface Pools: APC/UPC Demping waarde: 1-30 dB
Type: Mannetje aan wijfje Functies: Hoog Terugkeerverlies
Hoog licht:

Optische variabele verzwakker

,

Enige Wijzedemper

MU/PC-Vezel Optische Demper 1310/1550nm, het Hoge Type van Terugkeerverlies

 

EX: Haver-HF-mu-2a-02

 

Productomschrijving

De optische stootkussendempers worden gebouwd met metaal-ionen gesmeerde optische vezel en ontworpen om verenigbare verminderingsniveaus te verstrekken evenals handhavend polarisatiekenmerken. De typische toepassing voor een optische stootkussendemper moet de hoeveelheid optische macht door een specifiek bedrag verminderen om een ontvanger niet te verzadigen die de prestaties van een systeem kan beperken. Zij kunnen ook worden gebruikt om de lineariteit en het dynamische bereik van photosensors en fotodetectors in test en metingstoepassingen te testen.

 

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

Lage achterrefection, toevoegingsverlies

Beschikbare vermindering van 1dB aan 30 dB

Verontreinigende stof en kras vrije metalen kap op verzoek

Multimode beschikbare dempers

 

Toepassingen

Ontvanger het opvullen

CATV, LAN, telecommunicaties

Test en instrument

Optische transmissiesystemen

 

Pakket & Specificaties

 

Verpakking Beschrijving
Duidelijke Ziploc-zak, 1 eenheid per zak
Fysieke Kenmerken Parameter Waarde
Kunststof ABS van UL 94V-0 thermoplastisch invloedrijk
Vezelmateriaal Metaal-ionen gesmeerde optische vezel
Mechanische Kenmerken Parameter Waarde
Werkende temperatuur (℃) -40 ~ +85
Opslagtemperatuur (℃) -40 ~ +85
Optische Prestaties Parameter Waarde
Werkende bandbreedte 1250nm~1625nm
Centrumgolflengte 1310nm en 1550nm
Verminderingstolerantie 1 tot 10 dB: ±0.5dB 11 tot 30 dB: ±0.5%dB
Terugkeerverlies UPC (dB) ≥45
APC van het terugkeerverlies (dB) ≥55
PDL ≤0.1

 

Het opdracht geven van tot Informatie

HAVER HF XX X A XX
  HF: Het hoge type van terugkeerverlies

LC: LC

Sc: Sc

FC: FC

1: APC

2: UPC

 

01: 01DB

02: 02DB

03: 03DB

04: 04DB

Dempertype Schakelaartype Interfacepoetsmiddel   Verminderingswaarde

 

EX: Haver-HF-mu-2a-02

 

MU/PC-Vezel Optische Demper 1310/1550 NM, het Hoge Type van Terugkeerverlies 0

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Tel.: +8613429864799

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)