Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenDe enige Koppeling van de Wijzevezel

van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit

China van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit leverancier
van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit leverancier van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit leverancier van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit leverancier

Grote Afbeelding :  van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: De enige Koppeling van de Wijzevezel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: T / T, L / C, Western Union
Levering vermogen: 300.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vezel materiaal: enige wijze Werkende golflengte: 980&1550nm
Connector: LC/UPC Configuratie: 1x2 2U
Koppelingsverhouding: 50:50 Type vezel: 0.9mm
Vezel lengte: 0.5M PACKGAE: Geïntegreerde Doos

50:50 1310&1550nm 2U LC/UPC van de koppelings Enige het Wijze Geïntegreerde Doos 1x2

 

Wbc-p-12-95-50-1-09-lu-D

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

Laag bovenmatig verlies

Het eenvormige Macht Verdelen

Ruw Pakket

Uitstekende Milieu & Mechanische Stabiliteit

NX4 (n=1,2,4 de de havenverhoudingen) van NX8 (n=1,2,8) zijn beschikbaar.

 

Toepassingen

Telecommunicaties op lange afstand

Digitale, Hybride en -Videosystemen

Hoge snelheidslocale area networken

CATV-Systeem

 

Specificaties

Parameter

P

A

Werkende golflengte (NM)

980,1310, 1490, 1550

Werkende bandbreedte (NM)

980± 10nm, 1310 ± 40nm, 1490 ± 10nm, 1550 ± 40nm

Vezeltype (dB)

Corning G652D OF Corning G657 A1

0,15

Toevoegingsverlies (dB)

50: /50

≤3.3

≤3.5

 

40/60

3.70~4.40≤2.5

3.50~4.60/≤2.8

 

30/70

5.00~5.60/≤1.8

4.90~6.10/≤2.1

 

20/80

6.80~7.40/≤1.2

6.50~7.70/≤1.2

 

10/90

9.60~10.50/≤0.6

8.80~11.40/≤0.8

 

5/95

12.70~13.50/≤0.4

12.05~14.05/≤0.5

 

3/97

14.60~15.50/≤0.3

13.60~16.05/≤0.4

 

2/98

16.60~17.90/≤0.25

15.60~18.20/≤0.3

 

1/99

19.20~20.80/≤0.2

18.80~21.40/≤0.25

PDL (dB)

≤0.1

≤0.15

Terugkeerverlies (dB)

≥50

≥45

Gerichtheid (dB)

≥55

Werkende temperatuur (℃)

-40 ~ +85

De bovengenoemde specificatie is zonder schakelaar

Andere specificaties kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.

 

Het opdracht geven van tot Informatie

WBC-

X

X2-

XX

XX

X

XX

XX

X

 

P: Premie

A: Sorteer A

X:

Op verzoek

 

12:1X2

22:2X2

 

 

 

31:1310nm

49:1490nm

55:1550nm

98: 980nm

 

01: 01:99

02: 02:98

......

50: 50:50

 

1: 1 meter

x: op verzoek

 

 

 

25:250μM Vezel

09:900μM losse Vezel

20: 2mm kabel

30: 3mm kabel

Sc: SC/UPC

SA: SC/APC

......

00: geen verbind

 

A: A

B: B

C: C

 

 

Rang

Poortnummer

Verrichtingsgolflengte

koppelingsverhouding

Vezellengte

Vezeltype

Verbind Type

Afmeting

EX: Wbc-p-12-95-50-1-09-lu-D

 

van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit

 

Pakketdimensies & Vlechtstijl

Code

Afmeting (mm)

Materiaal

Vlechtstijl

Lengte

Breedte
Diameter

Hoogte

A

48

3

 

De Buis van het vlekstaal

250µm Naakte Vezel

A30

30

2.4

 

A35

35

2.4

 

B

55

3

 

De Buis van het vlekstaal

900µm Losse Buis

B48

48

3

 

B60

60

3

 

C1

90

16

9

Metaalgeval

900µm Losse Buis of 2mm/3mm Kabel

C2

100

18

9.2

C3

85

18

10

D

100

80

10

Metaalgeval

900µm Losse Buis

J1

120

80

10

J2

140

114

18

LGX1U

129

125

29

Metaalgeval

Adapter

LGX2U

129

125

58

1U19

482.6

278

44

2U19

482.6

278

88

1*N
2*N
Module

100

80

10

Metaalgeval

900µm Losse Buis of 2mm/3mm Kabel

141

115

18

100

80

10

141

115

18

Op verzoek

Andere pakketdimensies kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.

 

van de de Wijzevezel van 2U LC UPC kiest de Enige Geïntegreerde Doos Koppeling, 1x2 Wijzekoppelingen uit

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)