Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenEnige Wijzewdm

1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit

China 1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit leverancier
1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit leverancier 1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit leverancier 1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit leverancier

Grote Afbeelding :  1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: WDM Enige Wijze

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 300.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Configuratie: 1x2 vezel materiaal: enige wijze
Werkende golflengte: 1480&1550nm Connector: LC/UPC
Type vezel: 0.9mm Vezel lengte: op verzoek

Enige Wijzewdm Verrichtingsgolflengte 1480/1550nm 1X2 0.9mm LC/UPC

 

EX: Wdm-p-12-45-1-09-lu-c

 

Toepassingen

Telecommunicaties op lange afstand

CATV FTTH

Local area network

 

WDM en DWDM-systemenkanaal het in evenwicht brengen

Optische machtsgelijkmaking

Test en instrument

Optische transmissiesystemen

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

Laag bovenmatig verlies

Diverse Koppelingsverhouding

Compacte Grootte

Hoge Stabiliteit en Betrouwbaarheid

Minigrootte

 

Productomschrijving

WDM is de technologie om verschillende golflengten van licht op het receving eind in optisch signaaltransmissie te scheiden.

 

1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit

 

Specificaties

Parameter

980/1550nm WDM of 1060/1550nm-WDM

1310/1550nm WDM

1480/1550nm WDM

Vezeltype (dB)

Corning HI1060flex OF OFS BF05635-02

SMF-28e

Werkende golflengte (NM)

980 & 1550

1060&1550

1310&1550

1480&1550

Werkende bandbreedte (NM)

± 10/20

±15

 

 

 

Rang

P

A

P

A

P

A

P

A

Toevoegingsverlies (dB)

≤0.15

≤0.25

≤0.30

≤0.40

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.35

Isolatie (dB)

≥20

≥18

≥20

≥18

≥25

≥18

≥25

≥18

PDL (dB)

≤0.05

≤0.1

≤0.05

≤0.1

≤0.05

≤0.1

≤0.1

0,1

Gerichtheid (dB)

≥55

Werkende temperatuur (℃)

-40 ~ +85

De bovengenoemde specificatie is zonder schakelaar

Andere specificaties kunnen op klantenverzoek worden gemaakt.

 

Het opdracht geven van tot Informatie

WDM-

N

XX

XX

X

XX

XX

X

 

95:980&1550nm

135:1310&1550nm

65:1060&1550nm

45:1480&1550nm

01: SMF-28e

02: HI1060flex,

03: OFS BF05635-02

1: 1 meter

x: op verzoek

 

 

25:250μM Vezel

09:900μM losse Vezel

20: 2mm kabel 30: 3mm kabel

Sc: SC/UPC

SA: SC/APC

.00: geen verbind

 

A: A

B: B

C: C

 

Rang

Verrichtingsgolflengte

Vezeltype

Vezellengte

Vlechttype

Verbind Type

Afmeting

EX: Wdm-p-12-45-1-09-lu-c

 

1 kiezen X 2 0,9 mm Wijzewdm Vezel Optisch voor Telecommunicatie, 1480/1550nm Verrichtingsgolflengte uit

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)