Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis ProductenEnige Wijzewdm

MU/UPC Vezel Optische WDM Enige Wijze 1 * 2 980/1510 NM voor Telecommunicaties

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

MU/UPC Vezel Optische WDM Enige Wijze 1 * 2 980/1510 NM voor Telecommunicaties

MU / UPC Fiber Optic WDM Single Mode 1 * 2 980 / 1510 nm For Telecommunications
MU / UPC Fiber Optic WDM Single Mode 1 * 2 980 / 1510 nm For Telecommunications MU / UPC Fiber Optic WDM Single Mode 1 * 2 980 / 1510 nm For Telecommunications

Grote Afbeelding :  MU/UPC Vezel Optische WDM Enige Wijze 1 * 2 980/1510 NM voor Telecommunicaties

Productdetails:

Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: WDM Enige Wijze

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Price Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos en karton
Levertijd: 7-10 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 300.000 stuks per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Configuratie: 1*2 vezel materiaal: enige wijze
Werkende golflengte: 1310/1550nm Connector: MU/UPC
Type vezel: 0.9mm Vezel lengte: 1M
Hoog licht:

fiber optic wdm

,

low pass optical filter

WDM Single Mode 1 * 2 980 / 1510nm 0.9mm MU / UPC Optische Splitter

EX: WDM-P-12-95-1-25-MU -B

Productomschrijving

WDM is de technologie om verschillende golflengten van licht bij het ontvangendeinde in optische signaaloverdracht te scheiden.

Belangrijkste kenmerken

Compacte grootte

Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

Mini maten

Laag overtollig verlies

Verschillende koppelingsverhouding

toepassingen

Long-haul Telecommunicatie

CATV

FTTH

Local Area Network

bestek

Parameter

980 / 1550nm WDM of 1060 / 1550nm WDM

1310 / 1550nm WDM

1480 / 1550nm WDM

Vezel Type (dB)

Corning HI1060flex OF OFS BF05635-02

SMF-28e

Werkende golflengte (nm)

980 & 1550

1060 & 1550

1310 & 1550

1480 & 1550

Bedrijfsbandbreedte (nm)

± 10/20

± 15

Rang

P

EEN

P

EEN

P

EEN

P

EEN

Insertion Loss (dB)

≤0.15

≤0.25

≤0.30

≤0.40

≤0.2

≤0.3

≤0.3

≤0.35

Isolatie (dB)

≥20

≥18

≥20

≥18

≥25

≥18

≥25

≥18

PDL (dB)

≤0.05

≤0.1

≤0.05

≤0.1

≤0.05

≤0.1

≤0.1

0.1

Directiviteit (dB)

≥55

Bedrijfstemperatuur (℃)

-40 ~ +85

Bovenstaande specificatie is zonder connector

Andere specificaties kunnen op klantenservice worden gemaakt.

informatie ordenen

WDM-

N-

XX

XX

X-

XX

XX

X

...

95: 980 & 1550nm

135: 1310 & 1550nm

65: 1060 & 1550nm

45: 1480 & 1550nm

01: SMF-28e

02: HI1060flex,

03: OFS BF05635-02

1: 1 meter

X: op aanvraag

25: 250 μM Vezel

09: 900μM losvezel

20: 2mm kabel 30: 3mm kabel

SC: SC / UPC

SA: SC / APC

. 00: geen verbinding

A: A

B: B

C: C

Rang

Werking golflengte

Vezel type

Vezel lengte

Pigtail type

Connect Type

Dimensie

EX: WDM-P-12-95-1-25-MU-B

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Penny

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)