Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(80)
China LC/PC - van het de Kabelflard van FC/UPC Duplexkoord 3 Meter SM OM3 50 150MM Oranje Kleur fabriek

LC/PC - van het de Kabelflard van FC/UPC Duplexkoord 3 Meter SM OM3 50 150MM Oranje Kleur
Contact

Lc/pc-FC /UPC-Duplex 3 Meter SM OM3 50 150MM het Koord van het Optische Vezelflard Beschrijving: FC/UPC aan LC/UPC 9/125 equipmented Singlemode Duplexkoord van het Vezelflard 1/2/3/5 M geschikt voor verbindings... Lees meer
2020-01-07 10:19:18
China Multimode van het de Vezel Optische Flard van OM3 Duplexkabel FC aan Laag de Toevoegingsverlies van MTRJ fabriek

Multimode van het de Vezel Optische Flard van OM3 Duplexkabel FC aan Laag de Toevoegingsverlies van MTRJ
Contact

Flardkoord met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige Decription: Geehe verstrekt een serie van Vezelschakelaar FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ. Wij voorzien Single-mode, Multi-mode, hoek... Lees meer
2020-01-07 10:19:21
China OEM & ODM Duplexflardkoord met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige fabriek

OEM & ODM Duplexflardkoord met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige
Contact

Flardkoord met OFNP-Kabel van de de Wijzevezel van de Jasjekabel de Enige Snelle Details: De hoge capaciteit, levering kan Guaranted zijn Simplex en duplex beschikbare schakelaar Hoge precisie van mechanische ... Lees meer
2020-01-07 10:19:25
China Professionele Optische het Flardkabel van de Fabrikantenvezel met LC-Schakelaar fabriek

Professionele Optische het Flardkabel van de Fabrikantenvezel met LC-Schakelaar
Contact

Professionele Optische het Flardkabel van de Fabrikantenvezel met LC-Schakelaar Beschrijving: Koord van het vezel is het Optische Flard belangrijk van optisch netwerk. Welke zelfde of verschillende schakelaars ... Lees meer
2020-01-07 10:19:35
China Aangepaste van het het Flardkoord van de Lengte Simplexvezel Optische van de Wijzesc Enige de Vezelverbindingsdraad 5m fabriek

Aangepaste van het het Flardkoord van de Lengte Simplexvezel Optische van de Wijzesc Enige de Vezelverbindingsdraad 5m
Contact

Aangepaste lengte Simplex SC-vezel Optisch flardkoord Sc-vezel Jumper 5m Korte voordelen: 1. 15 jaar OEM en ODM fabriek op hoog niveau 2. 25.000 stuks mechanische capaciteit per 8 uur 3. Meer dan 800 technisch ... Lees meer
2020-01-07 10:19:38
China Vrij Steekproevensc - LC-de Enige Wijze OS2 3MM van het Flardkoord het Buitenjasje van OFNR fabriek

Vrij Steekproevensc - LC-de Enige Wijze OS2 3MM van het Flardkoord het Buitenjasje van OFNR
Contact

Vrij Steekproevensc - de Enige Wijze OS2 3MM van LC van de het Jasjevezel van OFNR Buiten Optisch het Flardkoord Korte beschrijving: Koorden van het de Vezel zijn de Optische Flard van Geehe ultra betrouwbare ... Lees meer
2020-01-07 10:19:41
China Laag van het de Vezelflard van het Tussenvoegselverlies Duplexkoord 2.0mm Multimode Vezel Optische Kabels van OFNR fabriek

Laag van het de Vezelflard van het Tussenvoegselverlies Duplexkoord 2.0mm Multimode Vezel Optische Kabels van OFNR
Contact

Lage Duplex 2.0mm OFNR Multimode Vezel Optische Kabels van Tussenvoegselverlies Snelle Details: 1. Schakelaartype: FC-UPC, SC-UPC, LC-UPC, MU-UPC 2. Laag Toevoegingsverlies, het Verlies van de Hoogteterugkeer 3... Lees meer
2020-01-07 10:19:43
China Vlechten & Patchcords 3m van het Koordsc FC van het Vezel Optische Flard de Schakelaar Openluchttoepassing fabriek

Vlechten & Patchcords 3m van het Koordsc FC van het Vezel Optische Flard de Schakelaar Openluchttoepassing
Contact

Openluchttoepassingsvlechten & Patchcords 3m schakelaar van Sc FC van het Vezel de Optische Flard Beschrijving: Langere afstanden Grotere bandbreedte Nul EMI/RFI-interferenties Isoleert grond-lijn kwesties ... Lees meer
2020-01-16 10:41:44
China Sc-OEM van het het Flardkoord van de Schakelaar Vrouwelijke Vezel Optische Productielijn met Hoge Capaciteit fabriek

Sc-OEM van het het Flardkoord van de Schakelaar Vrouwelijke Vezel Optische Productielijn met Hoge Capaciteit
Contact

Sc-OEM van het Flardkoorden van de Schakelaar Vrouwelijke Vezel Optische Productielijn met Hoge Capaciteit Beschrijving: Leveren de Optische het Flardkoorden van de Geehevezel extreme prestaties en betrouwbaar... Lees meer
2020-01-16 10:42:05
China Enige Wijze 3.0mm van Cs Uniboot OFNR-Vezel Optisch het Flardkoord van de 1 Metervezel fabriek

Enige Wijze 3.0mm van Cs Uniboot OFNR-Vezel Optisch het Flardkoord van de 1 Metervezel
Contact

Enige Wijze 3.0mm van Cs Uniboot OFNR-Vezel Optisch het Flardkoord van de 1 Metervezel Beschrijving: De optische vezelkabels zijn gevoelig voor spanning, particulary buigende spanning. Wanneer te zeer ... Lees meer
2020-09-19 14:27:17
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|