Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Producten

Optische vezelkabel

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(34)
China Singlemode Multimode van de de Verbindingsdraadvezel van OM1 OM2 OM3 OM4 van de de Vlechtreeks Sc 0.9mm van Sc LC fabriek

Singlemode Multimode van de de Verbindingsdraadvezel van OM1 OM2 OM3 OM4 van de de Vlechtreeks Sc 0.9mm van Sc LC
Contact

Singlemode Multimode van de de Verbindingsdraadvezel van OM1 OM2 OM3 OM4 de Vlechtreeks – Sc 0.9mm van Sc LC Korte Beschrijving: De Geehevlechten biedt superieure prestaties met zeer hoge herhaalbaarheid aan. ... Lees meer
2020-01-16 10:45:19
China Pak van 6 Kleur Gecodeerd Enig Benensc/PC van de Wijzevlecht Om3 900um - PT 2m fabriek

Pak van 6 Kleur Gecodeerd Enig Benensc/PC van de Wijzevlecht Om3 900um - PT 2m
Contact

Materiaal: Enige Wijze Diameter: 0.9/2.0/3.0mm Schakelaar: Sc Interface Pools: PC Kern: Simplex Lengte: Aangepast PAK VAN 6 MET KLEURCODES VLECHTENom3 900UM BENEN SC/PC-PT 2M Eigenschappen: RoHS, Telcordia gr.... Lees meer
2019-11-29 15:24:05
China Multimode Vezel Optische Vlecht LC/PC-Schakelaar, Optische Vlecht Met lange levensuur fabriek

Multimode Vezel Optische Vlecht LC/PC-Schakelaar, Optische Vlecht Met lange levensuur
Contact

Materiaal: Enige Wijze Diameter: 0.9/2/3mm Schakelaar: LC Interface Pools: PC Kern: Simplex Lengte: Aangepast Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies en achterbezinning CEI 60B7-14; F04 (JIS C5973); Focis... Lees meer
2019-11-29 15:24:05
China 900UM van de de Schakelaar Simplexvlecht van Sc/UPC Enige Wijze 6 Vezel 24 IN OFNR fabriek

900UM van de de Schakelaar Simplexvlecht van Sc/UPC Enige Wijze 6 Vezel 24 IN OFNR
Contact

Materiaal: Enige Wijze Diameter: 0.9/2/3mm Schakelaar: Sc Interface Pools: UPC Kern: Simplex Lengte: Aangepast Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies en achterbezinning CEI 60B7-14; F04 (JIS C5973); Focis... Lees meer
2019-11-29 15:24:05
China Enige Optische Vlecht 0.9mm van de Wijzevezel met de Schakelaar van FC/UPC, Plastic Huisvesting fabriek

Enige Optische Vlecht 0.9mm van de Wijzevezel met de Schakelaar van FC/UPC, Plastic Huisvesting
Contact

Enige Wijze 0.9mm Verbindingsdraad van de de Schakelaarvezel van de Vezel de Optische Vlecht FC/UPC Toepassing: FTTH, CATV, telecommunicatienetwerk enz. De snelheidsmeter van laserdoppler Metingssensoren Het ... Lees meer
2019-11-29 15:24:04
China Duurzame Simplexapc van de Vezel Optische Vlecht Interface Pools voor Telecommunicatienetwerk fabriek

Duurzame Simplexapc van de Vezel Optische Vlecht Interface Pools voor Telecommunicatienetwerk
Contact

duurzame Simplexapc van de Vezel Optische Vlecht Interface Pools Eigenschappen en Certificaat: RoHS, Telcordia gr.-326-4 volgzame kern Ultra laag toevoegingsverlies en achterbezinning CEI 60B7-14; F04 (JIS ... Lees meer
2019-11-29 15:24:04
China OM1 duplex Multimode Vezel Optische Vlecht, de Optische Kabel van de Distributievezel fabriek

OM1 duplex Multimode Vezel Optische Vlecht, de Optische Kabel van de Distributievezel
Contact

Multimode Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht LC/APC van OM1 Duplex Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies en achterbezinning CEI 60B7-14; F04 (JIS C5973); Focis-3; TIA/EIA-604-3A Telcordia gr.-326... Lees meer
2019-11-29 15:24:04
China Multimode OM2 Mannelijke de Vezel Optische Vlecht van MPO voor de Snelheidsmeter van Laserdoppler fabriek

Multimode OM2 Mannelijke de Vezel Optische Vlecht van MPO voor de Snelheidsmeter van Laserdoppler
Contact

Beschrijving: Heeft de vezel Optische Vlecht slechts één schakelaar, is het andere eind een stuk gebroken einden van optische vezelkern, die door lassen andere optische vezelkern verbonden. Vaak verschenen in ... Lees meer
2019-11-29 15:24:04
China OM3 3mm Multimode Vezel Optische Vlecht van MPO voor de Snelheidsmeter van Laserdoppler fabriek

OM3 3mm Multimode Vezel Optische Vlecht van MPO voor de Snelheidsmeter van Laserdoppler
Contact

Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 3mm het Duplexkoord van het de Vezel Optische Flard van SC/PC Beige Beschrijving: Heeft de vezel Optische Vlecht slechts één schakelaar, is het andere eind een stuk gebroken ... Lees meer
2019-11-29 15:24:04
China LC/PC-Beige van de Vezel het Optische Vlecht, FTTH-Vezel Optische Kabel 2 Aangepaste Kernlengte fabriek

LC/PC-Beige van de Vezel het Optische Vlecht, FTTH-Vezel Optische Kabel 2 Aangepaste Kernlengte
Contact

Vezel Optische Vlecht Multimode OM1 3mm Duplexlc/pc-Beige Toepassing: Vezel optische gyroscoop De snelheidsmeter van laserdoppler Metingssensoren Het testen en instrumentensystemen FTTH, CATV, telecommunicatien... Lees meer
2019-11-29 15:24:03
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|