Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Producten

MPO Fiber Optic Patch Cord

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

MPO Fiber Optic Patch Cord

(24)
China Binnen van het de Vezel Optische Flard van OM4 OM3 MTP MPO het Koord Industriële Bescherming fabriek

Binnen van het de Vezel Optische Flard van OM4 OM3 MTP MPO het Koord Industriële Bescherming

Het binnen van de de Beschermingsvezel van OM4 OM3 MPO MTP Industriële Optische Flard Productomschrijving: pre-Geëindigde de Verbindingsdraadkabel van 16F MPO De verbindingsdraad van osfp-SR8 of MPO-met de ... Read More
2020-01-16 10:43:38
China De HEREN OM 2 MPO-Koord 8/12/24 van het Vezel Optisch Flard - boor voor Coherente Transmissie uit fabriek

De HEREN OM 2 MPO-Koord 8/12/24 van het Vezel Optisch Flard - boor voor Coherente Transmissie uit

Koord van het vezel het Optische Flard de HEREN OM2 MPO Mannetje of Wijfje aan Andere Schakelaar Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies Hoog - dichtheidsoplossing UL94 v-0 schatte plastic huisvesting en ... Read More
2019-11-29 15:24:00
China Enig Optisch het Flardkoord 12 van de Wijzempo Vezel Verlies van de Kern het Hoge Terugkeer, Groottedouane fabriek

Enig Optisch het Flardkoord 12 van de Wijzempo Vezel Verlies van de Kern het Hoge Terugkeer, Groottedouane

Mannetje of Wijfje aan LC/UPC 12 van het het Flardkoord van de Kernmpo Vezel de Optische Enige Wijze EX: Mpo-F-aq-n Beschrijving Koorden van het de vezel boren de optische flard van MPO en MTP-en de kabelassemb... Read More
2019-11-29 15:24:00
China VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN FOCA MPO KOORD SM 8F M - HET TYPE B MPO VAN D OFNP (F)/APC - TYPEb MPO (F)/APC 3M fabriek

VAN HET DE VEZEL HET OPTISCHE FLARD VAN FOCA MPO KOORD SM 8F M - HET TYPE B MPO VAN D OFNP (F)/APC - TYPEb MPO (F)/APC 3M

Materiaal: Corningskabel Schakelaar: MPO/MPO Wijze: MM. Lengte: Aangepast Pools: UPC, PC, APC Metalen kapkern: Kern Geslachtstype: Mannetje M-D OFNP VAN FOCA SM 8F TYPE B MPO (F) /APC-TYPE B MPO (F) /APC 3M ... Read More
2019-11-29 15:24:00
China 12 de Optische Kabel van de kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel fabriek

12 de Optische Kabel van de kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel

12 de Optische Kabel van de kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies Hoog - dichtheidsoplossing UL94 v-0 schatte plastic huisvesting ... Read More
2019-11-29 15:24:00
China Hoog van het de Vezel Optisch Flard van het Terugkeerverlies MPO Koord 0.9mm Losse Buiskabel LC UPC fabriek

Hoog van het de Vezel Optisch Flard van het Terugkeerverlies MPO Koord 0.9mm Losse Buiskabel LC UPC

Hoog van het de Vezel Optisch Flard van het Terugkeerverlies MPO Koord 0.9mm Losse Buiskabel LC UPC EX: Mpo-F-aq-n Beschrijving Koorden van het de vezel boren de optische flard van MPO en MTP-en de kabelassemb... Read More
2019-11-29 15:24:00
China OEM het Lage minder Minitype MPO Wijfje van de Vezelschakelaar aan LC/UPC in 8F fabriek

OEM het Lage minder Minitype MPO Wijfje van de Vezelschakelaar aan LC/UPC in 8F

OEM het Lage minder Minitype MPO Wijfje van de Vezelschakelaar aan LC/UPC in 8F EX: Mpo-m-ye-n Toepassingen Metingssensoren Het testen en instrumentensystemen Coherente transmissie Eigenschappen 4/8/12/16/24 ... Read More
2019-12-05 17:18:57
China 16F pre - het Geëindigde Koord van het de Vezel Optische Flard van MPO Binnen met 3.0mm krijgt Vrije Steekproeven fabriek

16F pre - het Geëindigde Koord van het de Vezel Optische Flard van MPO Binnen met 3.0mm krijgt Vrije Steekproeven

Krijg Vrij Optisch het Flardkoord van de Steekproeven16f pre-Geëindigd MPO Binnenvezel met 3.0mm Productomschrijving: De pre-geëindigde de boomstamkabel wordt van 16f MPO hoofdzakelijk gebruikt voor verbinding ... Read More
2019-12-04 14:56:40
China LC/APC Adapter 12 de Module van de Vezelkern MPO voor Optische transmissiesystemen fabriek

LC/APC Adapter 12 de Module van de Vezelkern MPO voor Optische transmissiesystemen

MPO-Module 9/125 MPO-Mannetje - LC/APC-van de de Schakelaar1x12 Vezel van de Adapteros2 MPO Vezel de Optische Enige Wijze Toepassing Optische transmissiesystemen Telecommunicaties op lange afstand CATV-Systemen ... Read More
2019-11-29 15:23:59
China MPO - de Optische Kabel van de 12 Kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel fabriek

MPO - de Optische Kabel van de 12 Kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel

MPO - de Optische Kabel van de 12 Kernvezel, van het het Flardkoord van LC/UPC MPO Enige Wijze 0.9mm Kabel Eigenschappen: Ultra laag toevoegingsverlies Hoog - dichtheidsoplossing UL94 v-0 schatte plastic ... Read More
2019-11-29 15:23:59
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|