Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(48)
China Singlmode en Multimode 1-50db Hoog de Terugkeerverlies van de Vezel Optisch Demper fabriek

Singlmode en Multimode 1-50db Hoog de Terugkeerverlies van de Vezel Optisch Demper

Hoog Terugkeerverlies Singlmode en Multimode 1-50db Vezel Optische Demper Productomschrijving: Zijn de vezel optische dempers apparaten die (verminder) de sterkte van een vezel optisch signaal binnen een vezel ... Read More
2020-01-16 10:38:51
China Mannetje aan Vrouwelijk Optische Vezeldemper Vast Type van Sc LC of Stoptype fabriek

Mannetje aan Vrouwelijk Optische Vezeldemper Vast Type van Sc LC of Stoptype

Mannetje aan Vrouwelijk Sc, LC Vaste Type of Stoptype Vezel Optische Dempers Productomschrijving: De Geehedempers zijn zeer hoog - kwaliteitsontwerp die gesmeerde vezel gebruiken om het signaal te verminderen. ... Read More
2020-01-16 10:40:40
China 1~20 Db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar voor Telecommunicatie fabriek

1~20 Db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar voor Telecommunicatie

Krijg Steekproeven online 1~20 db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar Productomschrijving: Een vezel optische demper is een passief die apparaat wordt gebruikt om de omvang van een licht signaal ... Read More
2020-01-01 10:11:51
China LC mannetje aan APC van LC Vrouwelijke Enige de Wijze 1-30dB Groene Kleur van de Vezel Optische Demper fabriek

LC mannetje aan APC van LC Vrouwelijke Enige de Wijze 1-30dB Groene Kleur van de Vezel Optische Demper

Materiaal: Verminderingsvezel Plastic Ceramische Zironia Schakelaartype: LC, SC, FC, MU Interface Pools: APC/UPC/PC Verminderingswaarde: 1-30 OB Kleur: Groen Type: Mannetje aan Wijfje LC APC Vezel Optische ... Read More
2019-11-29 15:23:48
China De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB fabriek

De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB

De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Plastiek of Metaal Dempertype: Waterdicht schotdemper Schakelaartype... Read More
2019-11-29 15:23:48
China FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper fabriek

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper Gedetailleerde Productomschrijving Type: Mannetje aan Wijfje Schakelaartype: FC Interface Pools: APC Verminderingswaarde: 5dB FC ... Read More
2019-11-29 15:23:47
China Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc fabriek

Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc

Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Verminderingsvezel Schakelaartype: LC, SC, FC Interface Pools: APC/UPC ... Read More
2019-11-29 15:23:47
China FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Enige de Wijze Hoge Duurzaamheid van de Vezel Optische Demper fabriek

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Enige de Wijze Hoge Duurzaamheid van de Vezel Optische Demper

Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Plastiek of Metaal Schakelaartype: LC, SC, FC Interface Pools: APC/UPC Verminderingswaarde: 1-30 OB Type: Het optische Mannetje van de Stootkussendemper aan Wijfje ... Read More
2019-11-29 15:23:47
China LC het mannetje aan LC Vrouwelijke 09dB kiest Type van de Terugkeerverlies van de Wijzedemper het Hoge uit fabriek

LC het mannetje aan LC Vrouwelijke 09dB kiest Type van de Terugkeerverlies van de Wijzedemper het Hoge uit

Gedetailleerde Productomschrijving Eigenschappen: Hoog Terugkeerverlies Materiaal: Verminderingsvezel Schakelaartype: LC Interface Pools: UPC Verminderingswaarde: 1-30 OB Type: Mannetje aan Wijfje Mannetje - ... Read More
2019-11-29 15:23:47
China Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden fabriek

Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden

Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden Gedetailleerde Productomschrijving Eigenschappen: Hoog Terugkeerverlies Type: Mannetje aan Wijfje Schakelaart... Read More
2019-11-29 15:23:47
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|