Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Besaw

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(48)
China Singlmode en Multimode 1-30db Hoog de Terugkeerverlies van de Vezel Optisch Demper fabriek

Singlmode en Multimode 1-30db Hoog de Terugkeerverlies van de Vezel Optisch Demper
Contact

Hoog Terugkeerverlies Singlmode en Multimode 1-50db Vezel Optische Demper Productomschrijving: Zijn de vezel optische dempers apparaten die (verminder) de sterkte van een vezel optisch signaal binnen een vezel ... Lees meer
2021-08-16 13:54:45
China 1~20 Db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar voor Telecommunicatie fabriek

1~20 Db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar voor Telecommunicatie
Contact

Krijg Steekproeven online 1~20 db OM1 OM2 OM3 OM4 Vezeloptische Demperlc Schakelaar Productomschrijving: Een vezel optische demper is een passief die apparaat wordt gebruikt om de omvang van een licht signaal ... Lees meer
2020-01-01 10:11:51
China LC mannetje aan APC van LC Vrouwelijk Enig de Wijze0-30db Groen huis van de Vezel Optisch Demper fabriek

LC mannetje aan APC van LC Vrouwelijk Enig de Wijze0-30db Groen huis van de Vezel Optisch Demper
Contact

LC mannetje aan APC van LC Vrouwelijk Enig de Wijze 1-30dB Groen huis van de Vezel Optisch Demper Materiaal: Verminderingsvezel Plastic Ceramische Zironia Schakelaartype: LC, SC, FC, MU Interface Pools: APC/UPC... Lees meer
2021-08-03 16:58:39
China De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB fabriek

De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB
Contact

De Demper van waterdicht schotlc, de Veranderlijke Vermindering van Demperabailable van 1-30dB Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Plastiek of Metaal Dempertype: Waterdicht schotdemper Schakelaartype... Lees meer
2019-11-29 15:23:48
China FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper fabriek

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper
Contact

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Vezel Optische Demper, Enige Wijzedemper Gedetailleerde Productomschrijving Type: Mannetje aan Wijfje Schakelaartype: FC Interface Pools: APC Verminderingswaarde: 5dB FC ... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
China Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc fabriek

Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc
Contact

Sc-Mannetje aan Vrouwelijke UPC Veranderlijke de Vezel Optische Demper 1310/1550 NM van Sc Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Verminderingsvezel Schakelaartype: LC, SC, FC Interface Pools: APC/UPC ... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
China FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Enige de Wijze Hoge Duurzaamheid van de Vezel Optische Demper fabriek

FC mannetje aan APC van FC Vrouwelijke Enige de Wijze Hoge Duurzaamheid van de Vezel Optische Demper
Contact

Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Plastiek of Metaal Schakelaartype: LC, SC, FC Interface Pools: APC/UPC Verminderingswaarde: 1-30 OB Type: Het optische Mannetje van de Stootkussendemper aan Wijfje ... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
China LC het mannetje aan LC Vrouwelijke 09dB kiest Type van de Terugkeerverlies van de Wijzedemper het Hoge uit fabriek

LC het mannetje aan LC Vrouwelijke 09dB kiest Type van de Terugkeerverlies van de Wijzedemper het Hoge uit
Contact

Gedetailleerde Productomschrijving Eigenschappen: Hoog Terugkeerverlies Materiaal: Verminderingsvezel Schakelaartype: LC Interface Pools: UPC Verminderingswaarde: 1-30 OB Type: Mannetje aan Wijfje Mannetje - ... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
China Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden fabriek

Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden
Contact

Demper van de de Wijzevezel van Sc UPC de Enige, het Mini de Vezel van Groottesc Optische Verbinden Gedetailleerde Productomschrijving Eigenschappen: Hoog Terugkeerverlies Type: Mannetje aan Wijfje Schakelaart... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
China MU Mannetje aan MU Vrouwelijke ecologisch Stabiele Vezel Optische Demper 03dB fabriek

MU Mannetje aan MU Vrouwelijke ecologisch Stabiele Vezel Optische Demper 03dB
Contact

Gedetailleerde Productomschrijving Materiaal: Verminderingsvezel Dempertype: Mannelijk-wisselmarkt Mannetje aan Wijfje Schakelaartype: MU/UPC Verminderingswaarde: 1-30 OB ptical Stootkussendemper Male-Female MU... Lees meer
2019-11-29 15:23:47
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|