Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Producten

Fiber Optic PLC Splitter

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(46)
China Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH fabriek

Enige Optische PLC van de Wijze1*16 1*32 Vezel Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH

1*16,1*32 PLC Vezel Optische Splitser met het Buitenjasje van pvc LSZH Productomschrijving: PLC van Geehe de splitsers kenmerken laag toevoegingsverlies, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit en lage PDL meer ... Read More
2020-01-16 10:33:50
China Minimoduledoos 0.9mm 2x16-PLC Splitsersvezel Optik, Vlaklightwave-Kringssplitser fabriek

Minimoduledoos 0.9mm 2x16-PLC Splitsersvezel Optik, Vlaklightwave-Kringssplitser

Minimoduledoos 0.9mm Vezel Optische 2x16 PLC Splitser Productomschrijving: De optische splitsers van de reeks van Geehe FPLC kunnen worden gebruikt om optische die macht te verdelen in een vezel optische ... Read More
2020-01-16 10:34:35
China Van de de Schakelaarkabel van Sc/UPC de Vezel Optische PLC Splitser 1x16 met 3.0m voor FTTx-Plaatsingen fabriek

Van de de Schakelaarkabel van Sc/UPC de Vezel Optische PLC Splitser 1x16 met 3.0m voor FTTx-Plaatsingen

Van de de Schakelaarkabel van Sc/UPC de Vezel Optische Splitser 1x16 met 3.0m voor FTTx-Plaatsingen Productomschrijving: PLC (Vlaklightwave-Kring) de Splitsers zijn Single-mode splitsers met een gelijke ... Read More
2020-01-16 10:34:53
China PLC van de telecommunicatie zet het Standaardvezel Optische Splitsersrek Sc 1x 8 Staalbuis PON op fabriek

PLC van de telecommunicatie zet het Standaardvezel Optische Splitsersrek Sc 1x 8 Staalbuis PON op

Zet het telecommunicatie Standaardrek PLC van de het Staalbuis PON van Sc 1x 8 Splitser op Productomschrijving: PLC van Geeh de splitsers kenmerken laag toevoegingsverlies, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit ... Read More
2020-01-16 10:35:12
China 1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm fabriek

1×N2×N het Type van staalbuis Minivezel Optische PLC Splitser G657A 0.9mm

1×N2×N het Minitype G657A 0.9mm van staalbuis Vezel Optische PLC Splitsers Productomschrijving: De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van het optische apparaat die van de machtsdistributie ... Read More
2020-01-16 10:35:39
China De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16 fabriek

De Vezel Optisch PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16

PLC van de lente Vrij Steekproeven Passief FTTH Splitsers Minisc UPC 1x16 Productomschrijving: PLC van Geehe de splitsers kenmerken laag toevoegingsverlies, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit en lage PDL ... Read More
2020-01-16 10:36:30
China Optische WDM Filter1310/1490/1550nm Plc Vezelsplitser voor FTTH-Netwerk fabriek

Optische WDM Filter1310/1490/1550nm Plc Vezelsplitser voor FTTH-Netwerk

Optische WDM Filter1310/1490/1550nm PLC Vezel Optische Splitser voor FTTH-Netwerk Productomschrijving: Geeheplc zijn de Gouden reeks1x2n splitsers beschikbaar met gespleten verhoudingen bij 1x2 tot 1x64. De ... Read More
2020-01-16 10:36:10
China 3x3 Plc de Optische Schakelaars 250um van Splitserssc/APC voor CWDM-Systeem fabriek

3x3 Plc de Optische Schakelaars 250um van Splitserssc/APC voor CWDM-Systeem

3x3 PLC SC/APC Optische de Koppelingssplitser van de Schakelaars250um Vezel voor CWDM-Systeem Productomschrijving: De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van het optische apparaat dat van de ... Read More
2020-01-16 10:37:17
China Sc-de Vezel Optische 1x2 FBT Koppeling van de Schakelaar1*2 Passieve Splitser Met lange levensuur fabriek

Sc-de Vezel Optische 1x2 FBT Koppeling van de Schakelaar1*2 Passieve Splitser Met lange levensuur

Sc-Schakelaar1*2 PLC Vezel Optische Splitser, Vezel Optische 1x2 FBT Koppeling Productomschrijving: De Geehe-PLC reeks optische splitsers kan worden gebruikt om optische die macht te verdelen in een vezel ... Read More
2020-01-16 10:38:08
China 10 / 90 Vlaklightwave Optische Splitser 250µM van de Kringssplitser Gesmolten Vezel fabriek

10 / 90 Vlaklightwave Optische Splitser 250µM van de Kringssplitser Gesmolten Vezel

1 x 2 Gesmolten de Vezel Optische Splitser van 980nm 10/90 250µm Aangepaste Schakelaar Wbc-12-098-10-025-1-00-a Enige Wijzevezel Coupler.pdf Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Het eenvormige ... Read More
2019-11-29 15:23:41
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|