Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis Producten

De enige Koppeling van de Wijzevezel

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

De enige Koppeling van de Wijzevezel

(48)
China APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser fabriek

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser

APC van Sc LC FC Singlemode PLC van de Buissplitser 1x8 Vezel Optische Splitser Korte Inleiding De Geehe-PLC splitser is compacter aanbiedend grote mate van het verdelen van waar de verliezen niet gevoelig voor ... Read More
2020-01-16 10:29:14
China Lage Singlemode Naakte de Vezelsplitser van het Toevoegingsverlies zonder Schakelaars voor FTTx-Systemen fabriek

Lage Singlemode Naakte de Vezelsplitser van het Toevoegingsverlies zonder Schakelaars voor FTTx-Systemen

Lage Singlemode Naakte de Vezelsplitser van het Toevoegingsverlies zonder Schakelaars voor FTTx-Systemen Korte Inleiding De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van het optische apparaat die van ... Read More
2020-01-16 10:29:36
China 1x2 Koppelingsverhouding 5/95 1480 / 1550nm Single Mode Vezel Koppeling SC / UPC 2mm SMF -28e 1m fabriek

1x2 Koppelingsverhouding 5/95 1480 / 1550nm Single Mode Vezel Koppeling SC / UPC 2mm SMF -28e 1m

1x2 koppelingsverhouding 5:95 1480 / 1550nm Vezelkoppeling Enkele modus SC / UPC 2 mm SMF-28e 1m WBC-P-12-45-05-1-20-SU-C Single Mode Fiber Coupler.pdf Belangrijkste kenmerken Laag overtollig verlies Uniforme ... Read More
2019-11-29 15:23:25
China 1X2 1310 NM-Vezel Optische Koppeling, Gesmolten FBT-Splitser voor FTTH/CATV fabriek

1X2 1310 NM-Vezel Optische Koppeling, Gesmolten FBT-Splitser voor FTTH/CATV

1X2 1310 NM-Vezel Optische Koppeling, Gesmolten FBT-Splitser voor FTTH/CATVEnige Wijzevezel Coupler.pdfBeschrijvingDe enige Koppeling van de Wijze Breedbandvezel die op Parallelle Vezel Twee wordt gebaseerd ... Read More
2019-11-29 15:23:25
China GEEN de Vezelkoppeling FBT van de Schakelaar Enige Wijze voor Testmateriaal en instrument fabriek

GEEN de Vezelkoppeling FBT van de Schakelaar Enige Wijze voor Testmateriaal en instrument

GEEN de Vezelkoppeling FBT van de Schakelaar Enige Wijze voor Testmateriaal en instrumentEnige Wijzevezel Coupler.pdfEX: Wbc-p-12-31-50-1-20-su-cBeschrijving1*N (2*N) de modules van de koppelingssplitser worden ... Read More
2019-11-29 15:23:25
China Staalbuis 0.25mm Enige Koppeling 1m van de Wijzevezel Telecommunicaties Op lange afstand fabriek

Staalbuis 0.25mm Enige Koppeling 1m van de Wijzevezel Telecommunicaties Op lange afstand

Staalbuis 0.25mm Enige Koppeling 1m van de Wijzevezel Telecommunicaties Op lange afstand Enige Wijzevezel Coupler.pdfEigenschappenLaag bovenmatig verliesDiverse KoppelingsverhoudingCompacte GrootteHoge ... Read More
2019-11-29 15:23:25
China 1X64 kies Wijzevezel uit Koppelend 0.9mm de Input en de outputvezellengte 1m van pakketd fabriek

1X64 kies Wijzevezel uit Koppelend 0.9mm de Input en de outputvezellengte 1m van pakketd

1X64 kies Wijzevezel uit Koppelend 0.9mm de Input en de outputvezellengte 1m van pakketd Beschrijving Het heeft enig of multivenster. De apparaten worden ontworpen en vervaardigd om Telcordia-gr.-1209-KERN ... Read More
2019-11-29 15:23:25
China van de de Splitsers Optisch Vezel van 1*2 1310&1550Nm FBT de Splitsers dubbel venster drie vensterkoppeling fabriek

van de de Splitsers Optisch Vezel van 1*2 1310&1550Nm FBT de Splitsers dubbel venster drie vensterkoppeling

van de de Splitsers Optisch Vezel van 1*2 1310&1550Nm FBT de Splitsers dubbel venster drie vensterkoppeling Wbc-p-120-35-05-1-09-lu-D Zeer belangrijke Eigenschappen Voor zowel 1310nm als 1550nm Laag toevoeging... Read More
2019-11-29 15:23:25
China Van de de Wijzevezel van FBT Enige Koppeling 2 in 1 uit voor Toegangsnetwerk/CATV fabriek

Van de de Wijzevezel van FBT Enige Koppeling 2 in 1 uit voor Toegangsnetwerk/CATV

FBT-1:99 FC/UPC 3mm van de Koppelings het Enige Wijze 1X2 1310&1550nm Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Diverse Koppelingsverhouding Compacte Grootte Hoge Stabiliteit en Betrouwbaarheid ... Read More
2019-11-29 15:23:24
China 2X2 1m Enige Koppeling 1310/1550nm LC/UPC van de Wijzevezel met met Enig Venster fabriek

2X2 1m Enige Koppeling 1310/1550nm LC/UPC van de Wijzevezel met met Enig Venster

Enig de Koppelings2x2 50:50 1310/1550nm Schakelaar Aangepaste LC/UPC van de Wijzevezel Enige Wijzevezel Coupler.pdf Beschrijving 1*N (2*N) de modules van de koppelingssplitser worden gedrapeerd met de enige ... Read More
2019-11-29 15:23:24
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|