Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Producten

Multimode Vezelkoppeling

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Besaw

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Multimode Vezelkoppeling

(31)
China 850 / 1310 NM 0.25mm de Optische Enige Wijze van de Draadsplitser of Multimode voor Telecommunicaties fabriek

850 / 1310 NM 0.25mm de Optische Enige Wijze van de Draadsplitser of Multimode voor Telecommunicaties
Contact

850 / 1310 NM 0.25mm de Optische Enige Wijze van de Draadsplitser of Multimode voor Telecommunicaties Multimode Vezel Coupler.pdf Zeer belangrijke Eigenschappen Uitstekende Milieu & Mechanische Stabiliteit NX4 ... Lees meer
2019-11-29 15:23:29
China 1 x 2 Multimode Vezelkoppeling OM 1 Geïntegreerd Vakje 1310 NM LC/UPC Schakelaar van 50 OB fabriek

1 x 2 Multimode Vezelkoppeling OM 1 Geïntegreerd Vakje 1310 NM LC/UPC Schakelaar van 50 OB
Contact

50:50 1310nm LC/UPC 0.5m 0.9mm van de koppelings Multimode het OM1 Geïntegreerde Doos 1x2 Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Het eenvormige Macht Verdelen Ruw Pakket Uitstekende Milieu & ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China 0,9 mm de HEREN OM 4 Multimode Vezelkoppeling 1 x 2 1310 NM-Golflengte, Vermelde UL ISO fabriek

0,9 mm de HEREN OM 4 Multimode Vezelkoppeling 1 x 2 1310 NM-Golflengte, Vermelde UL ISO
Contact

De HEREN OM4 Koppeling 1x2 10:90 1310nm 0.9mm Multimode vezel optische splitser van LC/APC EX: Mmc-p-12-31-50-1-09-La-B Beschrijving De optische Vezelkoppelingen worden ontworpen voor het verdelen van licht met ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China De HEREN OM 3 Duplex Vezeloptische Koppeling 850/1310 NM Golflengte met LC UPC fabriek

De HEREN OM 3 Duplex Vezeloptische Koppeling 850/1310 NM Golflengte met LC UPC
Contact

De HEREN OM3 Koppeling 1x2 Geïntegreerde Doos 850/1310nm Duplexlc/upc EDFA FTTH CATV Beschrijving De optische Vezelkoppelingen worden ontworpen voor het verdelen van licht met minimaal verlies van één in twee ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China de Optische Koppeling OM 4, 0,9 mm-Splitser van de 1 x 2 Havensvezel van de Vezel de Optische Kabel fabriek

de Optische Koppeling OM 4, 0,9 mm-Splitser van de 1 x 2 Havensvezel van de Vezel de Optische Kabel
Contact

Multimode Koppelingsom4 1x2 30:70 850/1310nm 0.9mm LC/UPC-FC/UPC Beschrijving De optische Vezelkoppelingen worden ontworpen voor het verdelen van licht met minimaal verlies van één in twee vezels of om licht ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China naakte Multimode Vezelkoppeling van 850 NM 0,25 m 1,5 m voor CATV-Systeem, Geen Schakelaar fabriek

naakte Multimode Vezelkoppeling van 850 NM 0,25 m 1,5 m voor CATV-Systeem, Geen Schakelaar
Contact

Naakte Vezel 0.25m 1.5m van het koppelings Multimode OM1 1x2 5:95 850nm Geen Schakelaar minigrootte CATV Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Het eenvormige Macht Verdelen Ruw Pakket ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China LC UPC Multimode Vezelkoppeling OM3 1 x 2 0,9 mm/Optische Vezelsplitser voor Telecommunicatie fabriek

LC UPC Multimode Vezelkoppeling OM3 1 x 2 0,9 mm/Optische Vezelsplitser voor Telecommunicatie
Contact

Multimode Koppelingsom3 1x2 20:80 850/1310nm 0.9mm LC/UPC-pakket C EX: Mmc-p-12-31-50-1-09-lu-c Toepassingen Telecommunicaties op lange afstand Digitale, Hybride en -Videosystemen Hoge snelheidslocale area ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China Multimode UPC van Optische Kabelsplitser 2 x 2 LC/, Vezel Optische Koppeling 850/1310nm fabriek

Multimode UPC van Optische Kabelsplitser 2 x 2 LC/, Vezel Optische Koppeling 850/1310nm
Contact

Multimode Koppelings2x2 50:50 850/1310nm 3.0mm de Optische vezelkoppeling van LC/UPC EX: Mmc-p-12-85-50-1-30-lu-c Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Het eenvormige Macht Verdelen Ruw Pakket ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
China Sc/APC van Multimode Vezelsplitser 1 x 3 van 0,9 mm de Haven Laag Bovenmatig Verlies, BEREIKnorm fabriek

Sc/APC van Multimode Vezelsplitser 1 x 3 van 0,9 mm de Haven Laag Bovenmatig Verlies, BEREIKnorm
Contact

Koppeling Multimode OM1 1x3 1310nm SC/APC 0.9mm 1m Vezel Optische Koppeling EX: Mmc-p-13-31-33-1-09-sa-B Zeer belangrijke Eigenschappen Laag bovenmatig verlies Het eenvormige Macht Verdelen Ruw Pakket ... Lees meer
2021-10-08 15:11:52
China de Koppeling van de 1 x 4 Haven Multimode Vezel de HEREN OM 4/Optische Vezelkoppeling 0,5 m-Lengte fabriek

de Koppeling van de 1 x 4 Haven Multimode Vezel de HEREN OM 4/Optische Vezelkoppeling 0,5 m-Lengte
Contact

Koppeling de HEREN OM4 1x4 Multimode de Koppeling van Opitc van de 50:501310nm FC/UPC 0.5m 2/3mm Vezel Mmc-p-12-31-50-1-20-fu-D Specificaties Parameter P A Werkende golflengte (NM) 850,1310 Vezeltype (dB) ... Lees meer
2019-11-29 15:23:28
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|