Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis Producten

Dubbele Vensterkoppeling

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Besaw

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

Dubbele Vensterkoppeling

(30)
China 1 van het de Wijze Dubbele Venster van X N (2 X N) het Enige van het de Koppelingsrek van het Flardmodules Lage Bovenmatige Verlies fabriek

1 van het de Wijze Dubbele Venster van X N (2 X N) het Enige van het de Koppelingsrek van het Flardmodules Lage Bovenmatige Verlies
Contact

Enige het 50:50lc/upc Schakelaar van de Wijze1x2 Fbt Koppeling Geïntegreerde Doos 1310/1550nm1*N (2*N) de modules van de koppelingssplitser worden gedrapeerd met de enige wijzekoppelingen. Deze modules worden ... Lees meer
2019-11-29 15:23:34
China Enige ABS van de Koppelings 1310/1550nm Minigrootte van het Wijze Dubbele Venster breedband fabriek

Enige ABS van de Koppelings 1310/1550nm Minigrootte van het Wijze Dubbele Venster breedband
Contact

Enige Koppelings 1310/1550nm Mini Sizes ABS van het Wijze Dubbele Venster breedband EX: WBC-p-2x12-35-50-1-09-SU Productomschrijving Singlemode golflengtekoppeling 1x2, 2x2-verlies van de aanbiedings het zeer ... Lees meer
2021-10-08 16:21:26
China 1 x 2 Dubbele Vensterkoppeling met Duplexschakelaar het Koppelen Verhouding 50/50 fabriek

1 x 2 Dubbele Vensterkoppeling met Duplexschakelaar het Koppelen Verhouding 50/50
Contact

De Koppelings1x2 1310&1550nm 50:50 van Fbt van de module Enig Wijze Beschrijving De dubbele de splitsersmodules worden van de Vensterkoppeling gedrapeerd met de enige wijzekoppelingen. Deze modules worden ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China Golflengte 1310/1550 NM FBT-Koppelings voor Local area network, Hoge Stabiliteit fabriek

Golflengte 1310/1550 NM FBT-Koppelings voor Local area network, Hoge Stabiliteit
Contact

De dubbele Koppeling van de Vensterkoppeling 1X2 20/80 1310/1550nm FbtEX: Wbc-p-12-35-50-1-20-lu-cBeschrijvingDe dubbele de splitsersmodules worden van de Vensterkoppeling gedrapeerd met de enige wijzekoppeling... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China LC/UPC 0,9 mm-Splitser van de Vezel de Optische Kabel voor FTTH/Telecommunicatie Op lange afstand fabriek

LC/UPC 0,9 mm-Splitser van de Vezel de Optische Kabel voor FTTH/Telecommunicatie Op lange afstand
Contact

Enig de Wijze1x16 2x161310&1550nm 50:50 LC/UPC 0.9mm van de Fbtkoppeling Zeer belangrijke EigenschappenLaag bovenmatig verliesDiverse KoppelingsverhoudingCompacte GrootteHoge Stabiliteit en BetrouwbaarheidMinig... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China 50 / dubbele het Vensterkoppeling van 50 2 mm 1 m-Lengte met Configuratie 1 x 2 fabriek

50 / dubbele het Vensterkoppeling van 50 2 mm 1 m-Lengte met Configuratie 1 x 2
Contact

van de de Koppelings het Enige Wijze van 1x2 1060&1510nm Fbt 50:50 SC/UPC 2mm Beschrijving De dubbele de splitsersmodules worden van de Vensterkoppeling gedrapeerd met de enige wijzekoppelingen. Deze modules ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China 0,9 mm van de het Vensterkoppeling van FBT de Dubbele Hoge Stabiliteits voor de Optische Netwerken van CATV fabriek

0,9 mm van de het Vensterkoppeling van FBT de Dubbele Hoge Stabiliteits voor de Optische Netwerken van CATV
Contact

Enig de Wijze1x2 1310&1550nm 50:50 LC/APC 0.9mm van de FbtkoppelingEX: Wbc-p-12-35-50-1-09-La-B Zeer belangrijke EigenschappenLaag bovenmatig verliesDiverse KoppelingsverhoudingCompacte GrootteHoge Stabiliteit ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China Wideband Splitser 1 x 48 van CATV/van FTTH FBT met 1310/1550 NM Golflengte fabriek

Wideband Splitser 1 x 48 van CATV/van FTTH FBT met 1310/1550 NM Golflengte
Contact

ProductomschrijvingZeer belangrijke EigenschappenLaag bovenmatig verliesDiverse KoppelingsverhoudingCompacte GrootteHoge Stabiliteit en BetrouwbaarheidMinigrootte ToepassingenTelecommunicaties op lange ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China G657 A1/G652D 1 X 2 FBT Splitser voor het Testen van Instrumenten/FTTH/CATV fabriek

G657 A1/G652D 1 X 2 FBT Splitser voor het Testen van Instrumenten/FTTH/CATV
Contact

De dubbele Koppeling Φ0.9 van de Vensterkoppeling 1X2 Fbt met Schakelaarpakket B Toepassingen Telecommunicaties op lange afstand Zender/ontvangersmodule Optische communicatiesystemen Testende instrumenten ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
China Sc/APC 0,9 mm kiest Koppeling 1310 van de Wijzevezel 1550 uit NM-Douanelengte fabriek

Sc/APC 0,9 mm kiest Koppeling 1310 van de Wijzevezel 1550 uit NM-Douanelengte
Contact

De enige wijze 1X3 1310&1550nm SC/APC van de FbtkoppelingEX: Wbc-p-13-35-50-1-09-sa-B Zeer belangrijke EigenschappenLaag bovenmatig verliesDiverse KoppelingsverhoudingCompacte GrootteHoge Stabiliteit en ... Lees meer
2019-11-29 15:23:33
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|