Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
nieuws
Thuis Producten

vezel optische isolator

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

vezel optische isolator

(8)
China Van de de wijzevezel van ISO PISL 1550 A 09 1m FC/APC het enige Verlies van de de Isolator1550nm 1x1 PDL PDM Toevoeging Optische fabriek

Van de de wijzevezel van ISO PISL 1550 A 09 1m FC/APC het enige Verlies van de de Isolator1550nm 1x1 PDL PDM Toevoeging Optische

ISO PISL 1550 A 09 1m FC/APC enige wijze optische isolator 1550nm, 1x1; Smf-28 vezel 900μm lengte 1m de Toevoegingsverlies van PDL PDM Zeer belangrijke Eigenschappen Optisch epoxy-Vrij flard Lage PMD Lage ... Read More
2019-11-29 15:24:12
China Optische van het de Isolator Enige Stadium van de Versterkersvezel Optische Buis 1310/1550 NM van Losse fabriek

Optische van het de Isolator Enige Stadium van de Versterkersvezel Optische Buis 1310/1550 NM van Losse

Optisch van de de Wijzeverspreiding van de Isolator1310/1550nm Laag Polarisatie Enig Stadium 0.25/0.9mm Beschrijving Het apparaat liet hij aansteekt enkel kan langs een vaste richting worden overgebracht ... Read More
2019-11-29 16:19:43
China De Optische Verspreiding van de de Polarisatiewijze van de Isolator Hoge Macht 0,25/0.9mm van de rangp Vezel Lage fabriek

De Optische Verspreiding van de de Polarisatiewijze van de Isolator Hoge Macht 0,25/0.9mm van de rangp Vezel Lage

Optische Isolator1310/1550nm PISL Rang P 0.25/0.9mm EX: ISO - PID-55-P-09-1-0,5-FC-M Zeer belangrijke Eigenschappen Optisch epoxy-Vrij flard Lage PMD Telcordia gr.-1221-KERN RoHS Toepassingen Optische ... Read More
2019-11-29 15:24:11
China De lage van de de Optische Vezelisolator van PDL Polarisatie Schakelaar Aangepaste 1310nm 1550nm fabriek

De lage van de de Optische Vezelisolator van PDL Polarisatie Schakelaar Aangepaste 1310nm 1550nm

Optische Isolatorpolarisatie Schakelaar Aangepaste 1310nm 1550nm Beschrijving Het apparaat liet hij aansteekt enkel kan langs een vaste richting worden overgebracht Zeer belangrijke Eigenschappen Optisch epoxy... Read More
2019-11-29 15:24:11
China 1310nm laag Enig Stadium 0.25mm van de Polarisatie Ongevoelig Isolator p-Rang fabriek

1310nm laag Enig Stadium 0.25mm van de Polarisatie Ongevoelig Isolator p-Rang

Optisch van de de Wijzeverspreiding van de Isolator1310nm Laag Polarisatie Enig Stadium 0.25mm Toepassingen Optische Versterkers WDM Systemen Begeindiger voor actieve optische modules Zeer belangrijke ... Read More
2019-11-29 15:24:11
China Enige Optische Isolator 0.25mm van de Stadiumvezel met Schakelaar1550nm Golflengte fabriek

Enige Optische Isolator 0.25mm van de Stadiumvezel met Schakelaar1550nm Golflengte

Optisch van de de Wijzeverspreiding van de Isolator1550nm Laag Polarisatie Enig Stadium 0.25mm met Schakelaar EX: ISO - PID-55-P-09-1-0,5-FC-M Zeer belangrijke Eigenschappen Optisch epoxy-Vrij flard Lage PMD ... Read More
2019-11-29 15:24:11
China Dubbele van de de Isolatorpolarisatie van de Stadium Hoge Macht Optische Onafhankelijke 0.25mm 1m fabriek

Dubbele van de de Isolatorpolarisatie van de Stadium Hoge Macht Optische Onafhankelijke 0.25mm 1m

Optisch Onafhankelijk Dubbel Stadium 0.25mm 1m van de Isolator1550nm Polarisatie EX: ISO - PID-55-P-09-1-0,5-FC-M Beschrijving Het apparaat liet hij aansteekt enkel kan langs een vaste richting worden ... Read More
2019-11-29 15:24:10
China PID sorteert een Optische Isolator 0,25/0,9 mm van Ethernet 1310 NM, Hoge Machtsisolator fabriek

PID sorteert een Optische Isolator 0,25/0,9 mm van Ethernet 1310 NM, Hoge Machtsisolator

Optische Isolator1310nm PID Rang een 0.25/0.9mm Aangepaste Schakelaar Het opdracht geven van tot Informatie EX: ISO - PID-55-P-09-1-0,5-FC-M ISO X XX X XX XX XX M PID: Polarisatie Onafhankelijk, dubbel stadium ... Read More
2019-11-29 15:24:10
Page 1 of 1