Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Producten

vezel optische beëindiging

Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Van goede kwaliteit Multimode Vezelkoppeling voor verkoop
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Oh

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny Lee

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

vezel optische beëindiging

(9)
China LC UPC de Simplex Plastic SM Wijze van de Vezel Optische Beëindiging 1310 NM - 1550 NM Wavlength fabriek

LC UPC de Simplex Plastic SM Wijze van de Vezel Optische Beëindiging 1310 NM - 1550 NM Wavlength

LC/UPC de simplex 0.9mm Plastic Enige Vervangstukken van de de Schakelaarbeëindiging van de Wijzevezel Optische Toepassing Telecommunicatienetwerken CATV & LAN Informatienetten Passieve Optische Netwerken ... Read More
2019-11-29 15:24:10
China Enige Optische de Beëindigingsduplex 900µM van de Wijzevezel met Witte Stevige Laars fabriek

Enige Optische de Beëindigingsduplex 900µM van de Wijzevezel met Witte Stevige Laars

LC/UPC PLASTIC SCHAKELAAR, SINGLEMODE DUPLEX 900ΜM BLAUW LICHAAM, WITTE STEVIGE LAARS, WIT STOFglb BESCHRIJVING LC de optische begeindigers zijn functionele apparaten die Metaal -metaal-lon Gesmeerde Vezels ... Read More
2019-11-29 15:24:10
China De duplexschakelaars van de Vezel Optische Kabel kiezen Wijze, Optische Kabelschakelaar 0,9/2/3mm uit fabriek

De duplexschakelaars van de Vezel Optische Kabel kiezen Wijze, Optische Kabelschakelaar 0,9/2/3mm uit

LC/UPC plastic schakelaar, enig wijze duplex 900μm Blauw lichaam, Witte stevige laars, Wit stofglb. BESCHRIJVING De optische Begeindigerstoppen zijn passieve componenten die worden ontworpen om bezinningen van ... Read More
2019-11-29 15:24:10
China LC UPC Plastic Vezel Optische Schakelaars/Beëindiging van de Vezel de Optische Kabel voor Informatienetten fabriek

LC UPC Plastic Vezel Optische Schakelaars/Beëindiging van de Vezel de Optische Kabel voor Informatienetten

LC/UPC plastic schakelaar, enig wijze duplex 900μm Blauw lichaam, Witte stevige laars, Wit stofglb. Optische Parameter Parameter Specificatie LC/UPC Terugkeerverlies ≤-55dB Maximummachtsvermogen tot 1 W ... Read More
2019-11-29 15:24:09
China LC/van de de Vezel Optisch Beëindiging van FC/Sc-Simplex 0.9mm met APC UPC Pools fabriek

LC/van de de Vezel Optisch Beëindiging van FC/Sc-Simplex 0.9mm met APC UPC Pools

LC/FC/SC schakelaar UPC/APC die de Simplex 0.9mm SM Vervangstukken van de Vezel Optische Beëindiging oppoetst SPECIFICATIE 1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD. 2. ... Read More
2019-11-29 15:24:09
China 0.9mm Enige Wijze van de Vezel de Optische Beëindiging, de Duurzame Schakelaars van de Vezelkabel fabriek

0.9mm Enige Wijze van de Vezel de Optische Beëindiging, de Duurzame Schakelaars van de Vezelkabel

LC/FC/SC Vervangstukken van de de Vezel Optische Beëindiging van de schakelaar de Simplex 0.9mm Enige Wijze Geavanceerd technische Steunen 1. Nauwkeurige controle van microcomputer die technologie ontdekt. 2. ... Read More
2019-11-29 15:24:09
China De enige Schakelaar van Lc van de Wijzevezel, APC Oppoetsende Vezel Optische Schakelaars fabriek

De enige Schakelaar van Lc van de Wijzevezel, APC Oppoetsende Vezel Optische Schakelaars

LC/APC de simplex 0.9mm Enige Vervangstukken van de de Schakelaar Plastic Beëindiging van de Wijzevezel Optische SPECIFICATIE 1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD. ... Read More
2019-11-29 15:24:09
China Simplexvezel Optische Beëindiging 0.9mm Metaal voor Telecommunicatienetwerken FC/APC fabriek

Simplexvezel Optische Beëindiging 0.9mm Metaal voor Telecommunicatienetwerken FC/APC

FC/APC simplex 0.9mm van de de Vezel Optische Schakelaar van de Metaal Enige Wijze de Beëindigingsvervangstukken SPECIFICATIE 1. DEEL DAT OVEREENKOMSTIG ALLE OPTOCREST-VAKMANSCHAPnormen MOET WORDEN VERVAARDIGD. ... Read More
2019-11-29 15:24:09
China Witte van de de Vezel Optische Schakelaar van Stofglb Plastic Beëindiging 900μM Blauw Lichaam fabriek

Witte van de de Vezel Optische Schakelaar van Stofglb Plastic Beëindiging 900μM Blauw Lichaam

LC/UPC plastic schakelaar, enig wijze duplex 900μm Blauw lichaam, Witte stevige laars, Wit stofglb. Toepassingen Optisch Netwerk dat Laag Bovenmatig Verlies telegrafeert CATV, LAN, telecommunicaties WDM en DWDM... Read More
2019-11-29 15:24:09
Page 1 of 1