Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

G652D Sc-het Koord OS2 SM, Simplex de Kabelstabiliteit Op hoge temperatuur van het Vezelflard van het Flardkoord

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Besaw

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

G652D Sc-het Koord OS2 SM, Simplex de Kabelstabiliteit Op hoge temperatuur van het Vezelflard van het Flardkoord

G652D SC Fiber Patch Cord OS2 SM , Simplex Patch Cord Cable High Temperature Stability
G652D SC Fiber Patch Cord OS2 SM , Simplex Patch Cord Cable High Temperature Stability G652D SC Fiber Patch Cord OS2 SM , Simplex Patch Cord Cable High Temperature Stability

Grote Afbeelding :  G652D Sc-het Koord OS2 SM, Simplex de Kabelstabiliteit Op hoge temperatuur van het Vezelflard van het Flardkoord

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: Corning G652D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiation
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Corningsg652d kabel kleur: Aangepast per de Grafiek van Panton of Munsell-
Connector: LC, SC, FC,… Lengte: Op maat
-modus: SM Diameter van: 0.9/1.6/1.8/2.0/3.0mm
Type vezel: Simplex GS-code: 85447000
Hoog licht:

Simplexflardkoord

,

glasvezel patchkabel

SM OS2 G652D 2.0mm Schakelaar van het Koordsc van het Vezel de optische Flard

Specificaties

LC, Sc, FC, ST, MPO, koord van het vezel het optische flard
1. OEM flardkoorden
2. Telcordia gr.-326-4 volgzame kern
3. Ce, Rohs, UL, BEREIK.
4. Hoog - kwaliteit en snelle levering

5. De kleine sleeporde is beschikbaar

 

1, Productomschrijving

 

Koord van het vezel paste het optische flard, Nauwkeurige schakelaar, lengte, Uitstekend mechanisch vermogen, toevoegingsverlies aan<0>

 

2, Toepassing

 

CATV

Actieve dvicebeëindiging

Telecommunicatienetwerken

Metro

Locale area networken (LANs)

Gegevens - verwerkingsnetwerken

Testmateriaal

Gebouwinstallaties.

Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

3, Eigenschap

 

Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

Goede echangeabilityGoodduurzaamheid

Stabiliteit op hoge temperatuur

 

Specificaties:

Parameter Eenheid Index
Beëindigen-gezicht type   PC UPC APC
IL dB SM: ≤0.3; MM≤0.1
Herhaalbaarheid dB ≤0.1
Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
RL SM dB ≥50 ≥50 ≥50
MM. dB ≥36 (zonder APC schakelaar)
Het koppelen tijden   >1000
Werkende temperatuur -40~ +80

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

OFC - X - XX - XX - XX - XX - XX
 

S: simplex

D: duplex

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

09:0.9mm

20:2.0mm

30:3.0mm

0: G652D

1: G657A

2:50/125

3:62.5/125

4: anderen

0.5:0.5m

1.0:1.5m

10:10.0m

  Vezelwijze Schakelaartype Schakelaartype Kabeldiameter Vezeltype Vezellengte

 

 EX: Ofc-s-lc-La-30-1-0,5

 

Verpakking: plastic zak & caron

 

De dienst

 

1. OEM het product beschikbaar, zoals metaaldoos en het rek zetten op.
2. Alle producten hebben één jaar na de dienst.
3. Alle producten ontmoeten RoHS stanard, onder ISO-mangement.
4. Binnenkort levertijd volgens uw vereiste.
5. Geschikte betaling voor langere bunsiness

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Ms. Penny

Tel.: 86-15902770185

Fax: 86-27-87196324

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)