Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

2F PIT 2.0mm Lc-het Koord OM4 B/I van het Vezelflard voor Gegevens - verwerkingsnetwerken

China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
China Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd certificaten
Wij zijn zeer gelukkig met de nieuwe MPO-schakelaars met het metaalsubstraat dat u voor ons gebruikte.

—— Scott Besaw

Beste wensen aan het Optotop-team voor de Kerstmisvakantie en dank voor de grote dienst en de steun.

—— Kenny

Dit is zeker de reusachtige groei voor u, en wij zijn zeer gelukkig dat wij u als waardevolle partner hebben.

—— Kampioendr.

Ik ben online Chatten Nu

2F PIT 2.0mm Lc-het Koord OM4 B/I van het Vezelflard voor Gegevens - verwerkingsnetwerken

2F ZIP 2.0mm Lc Fiber Patch Cord OM4 B/I For Data Processing Networks
2F ZIP 2.0mm Lc Fiber Patch Cord OM4 B/I For Data Processing Networks 2F ZIP 2.0mm Lc Fiber Patch Cord OM4 B/I For Data Processing Networks

Grote Afbeelding :  2F PIT 2.0mm Lc-het Koord OM4 B/I van het Vezelflard voor Gegevens - verwerkingsnetwerken

Productdetails:
Plaats van herkomst: Wuhan, China
Merknaam: Geehe or OEM
Certificering: ROHS, REACH, UL, ISO
Modelnummer: CORNING OM4 B/I
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks
Prijs: Price Negotiation
Verpakking Details: plastic pitzak en karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 10.000 pc's per maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: CORNING OM4 B/I kleur: Aangepast per de Grafiek van Panton of Munsell-
Connector: LC, SC, FC,… Lengte: Op maat
-modus: SM Diameter van: 0.9/1.6/1.8/2.0/3.0mm
Type vezel: Duplex GS-code: 85447000
Hoog licht:

Fiber Optic Jumper

,

Simplexflardkoord

LC van het het Flardkoord 2F van de schakelaarvezel Optisch PIT 2.0mm OFNR CORNING OM4 B/I

LC, Sc, FC, ST, MPO, koord van het vezel het optische flard
1. OEM flardkoorden
2. Telcordia gr.-326-4 volgzame kern
3. Ce, Rohs, UL, BEREIK.
4. Hoog - kwaliteit en snelle levering

5. De kleine sleeporde is beschikbaar

 

1, Productomschrijving

Koord van het vezel paste het optische flard, Nauwkeurige schakelaar, lengte, Uitstekend mechanisch vermogen, toevoegingsverlies aan<0>

 

2, Toepassing

CATV

Locale area networken (LANs)

Gegevens - verwerkingsnetwerken

Testmateriaal

Gebouwinstallaties.

Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

3, Eigenschap

Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

Goede echangeabilityGoodduurzaamheid

Stabiliteit op hoge temperatuur

 

pecifications:

Parameter Eenheid Index
Beëindigen-gezicht type   PC UPC APC
IL dB SM: ≤0.3; MM≤0.1
Herhaalbaarheid dB ≤0.1
Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
RL SM dB ≥50 ≥50 ≥50
MM. dB ≥36 (zonder APC schakelaar)
Het koppelen tijden   >1000
Werkende temperatuur -40~ +80

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

OFC - X - XX - XX - XX - XX - XX
 

S: simplex

D: duplex

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

La: LC/APC

LC: LC/UPC

L.P.: LC/PC

09:0.9mm

20:2.0mm

30:3.0mm

0: G652D

1: G657A

2:50/125

3:62.5/125

4: anderen

0.5:0.5m

1.0:1.5m

10:10.0m

  Vezelwijze Schakelaartype Schakelaartype Kabeldiameter Vezeltype Vezellengte

 

 EX: Ofc-s-lc-La-30-1-0,5

 

Verpakking & Verzending:

 

Verpakking: plastic zak & caron

 

Het verschepen: Internationale Uitdrukkelijk: Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS.If u hebben een andere aangewezen drager, te brengen gelieve vooraf ons op de hoogte.
Fedex 's nachts: Het zal 1-3 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen.
DHL: Het zal 2-4 werkdagen (uitgezonderde weekends en vakantie) voor levering vergen. Voor Spanje, Italië, Brazilië en een andere landen, zullen de punten langere tijd wegens inklaringsperiode vergen aan te komen.

 

 

 

De dienst:

 

Één tot één, hart aan hart de dienst. Wij kijken vooruit de voortdurende diensten op lange termijn u, niet alleen één of twee keer samenwerking.

 

De perfecte naverkoopdienst: het aangewezen telefoonnummer, e-mail van 24 uur en klantenmanager.

 

Contactgegevens
Wuhan Geehe Optical Communication Co.,ltd

Contactpersoon: Ms. Penny

Tel.: 86-27-87196324

Fax: 86-27-87196324

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)